کد خبر: 3738957
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۰
گروه اجتماعی- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مارندران از دستگیری اعضای باند قاچاق داروی نایاب در شهرستان بابل به ارزش تقریبی بیش از ۵ میلیارد تومان خبر داد.

به گزارش ایکنا از مازندران به نقل از روابط عمومی دادگستری استان مازندران، سید یونس حسینی عالمی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در این باره گفت: در پی یک عملیات اطلاعاتی وبا دستور قضایی از سوی دادستان شهرستان بابل که از سوی سربازان گمنام امام زمان (عج) صورت گرفت موفق به شناسایی یک باند قاچاق داروی کمیاب ونایاب در این شهرستان کشف شد.
دادستان مرکز استان در ادامه بیان کرد: پس ازتحقیقات و بررسی های صورت گرفته، موقعیت مکانی و اعضای این باند شناسایی و دستگیر شدند.
حسینی عالمی دادستان مرکز استان در ادامه بیان داشت: در این زمینه بیش از چند نوع دارویی کمیاب ونایاب و بسیار موثر برای بیماران خاص صعب العلاج که به صورت قاچاقی به شهرستان آمل منتقل شده بود شناسایی و در این خصوص سه نفر نیز دستگیر شدند.
این مقام قضایی در ادامه اظهار کرد: ارزش داروهای کشف شده به بیش از ۵ میلیارد تومان برآورد شده است.
وی در پایان یادآور شد: در این خصوص برای متهمین پرونده قضایی تشکیل شد و در یکی از شعبات دادسرای بابل در حال رسیدگی است و برای بعضی از متهمین نیز نیابت قضایی به تهران داده شد.
گفتنی است برای متهمین قرار بازداشت و برای تحقیقات بیشتر روانه زندان شدند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: