کد خبر: 3739668
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۷
گروه فرهنگی - مدیرکل کمیته امداد البرز گفت: همزمان با آغاز فصل تابستان دو هزار مددجوی البرزی با مساعدت خیران به اردو‌های زیارتی اعزام شدند.

اعزام 2هزار مددجوی البرزی به اردوهای زیارتی

محمد محمدی‌فرد در گفت وگو با ایکنا از البرز، به پویش تهیه مسکن برای ایتام البرزی اشاره و اظهارکرد: در پایش و نیازسنجی خانوارهای مددجوی البرزی مشخص شد ۲۴۵ خانوار از چهار هزار خانوار مددجوی فاقد مسکن، خانوارهای ایتام هستند که درصددیم از طریق پویش اجتماعی و کمک خیران تا عید غدیر تمامی ایتام فاقد مسکن البرزی را صاحب مسکن کنیم.
وی با اعلام اینکه در شهرهای نظرآباد، طالقان و اشتهارد به همت خیران، یتیم فاقد مسکن نداریم افزود: در سایر شهرها نیز امید داریم با هماهنگی که با اداره کل مسکن و شهرسازی انجام‌شده بتوانیم از محل مسکن مهر همه این ۲۴۵ خانوار ایتام فاقد مسکن را تا عید غدیر در سیستم مسکن مهر ثبت‌نام کنیم. .
این مسئول درادامه از برگزاری اردوهای زیارتی برای مددجویان سخن به میان آورد و گفت: همزمان با آغاز فصل تابستان و در تیرماه، دو هزار مددجو با مساعدت خیران به اردوهای زیارتی رفتند.
مدیرکل کمیته امداد البرز تصریح کرد: در مجموع برای برگزاری اردوهای دانش‌آموزی و سایر فعالیت‌های فرهنگی دو میلیارد و۶۰۰ میلیون تومان در سال ۹۷ پیش‌بینی‌شده است و تاکنون یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان آن هزینه شده که هفتصد میلیون تومان از محل کمک خیران و پانصد میلیون تومان آن از محل اعتبارات دولتی است.
انتهای پیام./

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: