کد خبر: 3740146
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۵
فرحبخش خبرداد:
گروه فرهنگی ـ رئیس دانشگاه علمی ـ کاربردی لرستان با اشاره به شروع ثبت‌نام و پذیرش دانشجو در مقاطع کاردانی و کارشناسی در دوره جدید این دانشگاه، اظهارکرد: پیش‌بینی می‌شود سال تحصیلی جدید سه هزار دانشجو را پذیرش کنیم.

 پذیرش 3 هزار دانشجوی جدید در دانشگاه علمی ـ کاربردی لرستان

به گزارش ایکنا از لرستان، سعید فرح‌بخش، رئیس دانشگاه علمی ـ کاربردی لرستان امروز سه‌شنبه، 29 مرداد در نشست خبری با اصحاب رسانه لرستان، اظهارکرد: خبرنگاری حرفه‌ای سخت و پُرخطر است که ریسک‌پذیری خبرنگاران مشکلاتی برای آنان در پی دارد.
وی ادامه داد: برخی از اخباری که منتشر می‌شوند پیامدهایی برای خبرنگاران در پی خواهد داشت و از این بابت محیط پُراسترس و‌ناامنی در این فضا برای آنان به وجود می‌آید.
فرح‌بخش با بیان این‌که در پذیرش دوره جدید ۱۷ مرکز در ۷۴ کد رشته در مقطع کاردانی و ۳۴ رشته در دوره کارشناشی پذیرش دانشجو خواهند داشت، یادآور شد: پیش‌بینی می‌شود سال جدید حدود ۳۰۰۰ دانشجو را پذیرش کنیم.در مقطع کارشناسی و کاردانی در پذیرش مهرماه چهار رشته جدید خواهیم داشت.
وی خاطرنشان کرد: ماهیت این دانشگاه به گونه‌ای‌است که حالت سیال دارد و رشته‌های موردنیاز جامعه بنابر نیاز استان تاسیس و رشته‌هایی که کاربردی نیستند حذف می‌شوند.
رئیس دانشگاه علمی‌ ـ کاربردی لرستان اضافه کرد: دو مرکز نوآوری در استان وجود دارد که وام ۵۰ میلیون تومانی برای آن‌ها داریم تا بتوانند در زمینه کاری خود فعالیت کنند.
وی با اشاره به این‌که بحث سطح مراکز را خواهیم داشت، گفت: ‌مراکز این دانشگاه به سه سطح یک، دو و سه تقسیم‌بندی می‌شوند؛ مراکز سطح سه باید اصلاح شوند در غیر این‌صورت غیرفعال می‌شوند.
فرح‌بخش با بیان این‌که به‌زودی در بحث رفاهیات دانشجو رفاه کارت دانشجویان صادر می‌شوند، اظهارکرد: کلینیک کارآفرینی در دانشگاه افتتاح کرده‌ایم تا زمینه فعالیت دانشجویان در این حوزه فراهم شود و برنامه‌هایمان در این خصوص جامع است.
وی با اشاره به شروع ثبت‌نام و پذیرش دانشجو در مقاطع کاردانی و کارشناسی در دوره جدید این دانشگاه، افزود: محدودیتی در پذیرش دانشجو نداریم.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: