کد خبر: 3741310
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
دارابی:
گروه اجتماعی- معاون امور استان‌های رسانه ملی گفت: صدا و سیما باید زبان مردم و کنار آنان باشد و از مسئولان پرسشگری کند و از سویی وظیفه دارد که خدمات مسئولان را به خوبی منعکس کند.

به گزارش ایکنا از چهارمحال و بختیاری، به نقل از ایسنا علی دارابی، معاون امور استان‌های رسانه ملی شامگاه شنبه سوم شهریورماه در آئین افتتاحیه بیست و یکمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌ها در منطقه چغاخور، ضمن تبریک هفته دولت، بیان کرد: شهیدان رجایی و باهنر نماد کارگزاران نظام و در انقلابی‌گری و شجاعت الگو بودند.
وی افزود: امسال این جشنواره مصادف با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب است، انقلابی که مردم سالاری دینی، استقلال و جمهوریت را برای ایرانیان به ارمغان می‌آورد.
دارابی ادامه داد: مردم ایران در این 40 سال با اراده محکم بر ناملایمات پیروز شدند و به رقم تحریم‌ها و توطئه‌ها، موفقیت‌ها حاصل شد.
وی با بیان اینکه بی‌شک مشکلات و مطالباتی از گذشته بوده است و این مطالبات مردم، به حق است و صدایی است که باید شنیده شود، تصریح کرد: مسئولان و کارگزاران در طول این 40 سال در خدمت مردم بودند و برای سازندگی و آبادانی تلاش کردند.
دارابی تاکید کرد: در این میان برخی صداهایی که ارتباطی با مطالبات مردم ندارند، نیز شنیده می‌شود که فریادهای دشمنان کشور است.
وی گفت: صدا و سیما باید زبان مردم و کنار آنان باشد و از مسئولان پرسشگری کند و از سویی وظیفه دارد که خدمات مسئولان را به خوبی منعکس کند و نگران نباشد که این انگ زده شود که صدا و سیما دولتی شده است در صورتی که این امر برای ایجاد امید و منعکس کردن خدمت مسئولان است.
دارابی خاطرنشان کرد: در طول سال‌های پس از انقلاب کارهای بزرگی در حوزه‌های علمی، رسانه، کشاورزی و... در کشور و چهارمحال و بختیاری صورت گرفته و باید در این خصوص تلاش بیشتری انجام شود.
وی با اشاره به اینکه این جشنواره با شناسنامه‌ترین رخداد فرهنگی هنری رسانه است، تاکید کرد: فرصت برای کشف استعداد و ایجاد امید برای کار و تلاش است تا در خدمت مردم باشیم و چهارمحال و بختیاری نیز بهتر شناخته شود.
معاون امور استان‌های رسانه ملی گفت: امید است این جشنوراه به اهداف خود دست یابد و یک برنامه مناسب این است که تمام استان‌ها یک کیلیپ سه تا پنج دقیقه‌ای در مورد چهارمحال و بختیاری بسازند که به بهترین آثار جوایزی اهدا خواهد شد.
به گزارش ایسنا در بخش پایانی جشنواره از ورزشکاران از جمله داریوش صمیمی و محمد ارزنده در رشته دو و میدانی و موعود بنیادی‌فر داور بین‌المللی فوتبال تجلیل شد.
همچنین از مجید ابن علی دانشمند جوان کشوری و رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد(ارسلان خالدی‌فر)، کارآفرین نمونه زن (پروین برادران) نیز تجلیل شد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: