کد خبر: 3741694
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۹
با حضور وزیر علوم؛
گروه اجتماعی ــ کتابخانه و مرکز اسناد دانشگاه سمنان با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در زیربنایی به مساحت چهار هزار و ۸۳۰ متر مربع مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

کتابخانه دانشگاه سمنان به بهره‌برداری رسید

به گزارش ایکنا از سمنان، به نقل از خبرگزاری مهر آئین افتتاح کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه صنعتی سمنان صبح امروز، 5 شهریورماه در حاشیه سفر یک‌روزه منصور غلامی، وزیر علوم کابینه دوادزهم و با حضور معاون استاندار سمنان، نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس و سایر مسئولان ارشد شهرستانی و استانی برگزار شد.

رئیس دانشگاه سمنان با بیان اینکه ساخت کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد این دانشگاه از سال ۸۷ آغاز و تا امسال به طول انجامید که خوشبختانه شاهد افتتاح آن با حضور وزیر علوم هستیم.

وی ادامه داد: این کتابخانه با زیر بنای چهار هزار و ۸۳۰ متر مربع احداث شده و شامل ۱۴ اتاق اداری، یک سالن مطالعه برادران، یک سالن مطالعه خواهران، یک سایت کامپیوتر و یک سالن همایش است که می‌تواند در سال تحصیلی جدید خدمات علمی و تحصیلی به دانشجویان و علاقمندان ارائه کند.

افتتاح نمایشگاه دستاوردهای فناوری واحدهای مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان دیگر برنامه وزیر علوم در سفر به سمنان است.

وی بعد از ظهر در شاهرود سالن چند منظوره ورزشی پردیس مهندسی را افتتاح می‌کند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: