کد خبر: 3741773
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰
با حکم معاون فرهنگی وزیر ارشاد؛
گروه ادب ــ معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور احکامی، دبیر و دبیر شورای سیاست‌گذاری بیست و ششمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران و اعضای این شورا را منصوب کرد.

دبیر و اعضای شورای سیاست‌گذاری هفته کتاب منصوب شدندبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی معاونت فرهنگی وزارت ارشاد؛ براساس احکام صادر شده، نیکنام حسینی‌پور به عنوان «دبیر بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران» منصوب شد.
در متن این حکم آمده است:
«با عنایت به مراتب تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ به سمت دبیر بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران منصوب می‌شوید.
امید است با بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها و تعامل و همکاری صمیمانه همه صاحب‌نظران، نهادها و سازمان‌های تأثیرگذار، شاهد برگزاری هر چه با شکوه‌تر این رویداد فرهنگی در سطح کشور باشیم.»
معاون امور فرهنگی با صدور حکمی جداگانه نیز داریوش رضوانی را به عنوان «دبیر شورای سیاست‌گذاری بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران» منصوب کرد.
در متن این حکم نیز آمده است:
«با توجه به مراتب تعهد و سوابق ارزشمند فرهنگی جنابعالی، به موجب این ابلاغ به سمت دبیر شورای سیاست‌گذاری بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران منصوب می‌شوید.
امید است با همراهی و مشارکت صاحب‌نظران و فرهیختگان حوزه کتاب و کتابخوانی، به منظور تدوین سیاست‌ها و راهبردها، در چارچوب اهداف و برنامه‌های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری ستاد برگزاری، مؤید و موفق باشید.»
همچنین محسن جوادی در احکامی جداگانه محمدجواد مرادی‌نیا، محمدجواد حق‌شناس، احمد مسجدجامعی، همایون امیرزاده، حجت‌الاسلام والمسلمین رضا ارزانی، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی انصاری، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعلی عماد، داریوش رضوانی، عیسی علیزاده، محسن رضایی، مهدی اسماعیلی‌راد، علی غیاثی ندوشن، علی‌اصغر سیدآبادی، محمود آموزگار، فریدون عموزاده خلیلی، مهدی فیروزان، علیرضا کاظمی، داود آبادی فراهانی، نیکنام حسینی‌پور، محمدحسین رنجبران، برزین ضرغامی، غلامرضا امیرخانی، علیرضا مختارپور، سعید اوحدی و غلامرضا غفاری به عنوان «اعضای شورای سیاست‌گذاری بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران» منصوب کرد.
در متن ابلاغ هر یک از این اعضا آمده است:
«نظر به اهمیت کتاب و کتابخوانی تلاش همگانی در جهت توسعه و ترویج این مهم، ضرورت دارد با همراهی همه دستگاه‌ها، سازمان‌ها، نهادها، و تشکل‌های صنفی و تبادل با اصحاب اندیشه، در نهادینه کردن فرهنگ مطالعه تلاش نمائیم. اینک برآنیم با بهره‌گیری از تجارب گذشته و دیدگاه‌های کارشناسانه، بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی را با شکوه هر چه بیشتر برگزار کنیم.
لذا با توجه به سوابق و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ به سمت عضو شورای سیاست‌گذاری بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران منصوب می‌شوید.
امید است در سایه همدلی و همکاری و بهره‌مندی از نظرات حضرتعالی شاهد برپایی هر چه بهتر این رویداد فرهنگی در سطح کشور باشیم.»
یادآور می‌شود؛ هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران همه‌ساله در آبان‌ماه برگزار می‌شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: