کد خبر: 3741993
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۶
گروه اجتماعی ــ استاندار اردبیل گفت: ایجاد امنیت، نقش ارزنده و تأثیرگذاری در رونق اقتصادی و جلب و جذب گردشگران دارد.

ایجاد امنیت نقش ارزنده در رونق اقتصادی داردبه گزارش ایکنا از اردبیل، اکبر بهنام‌جو، استاندار اردبیل روز گذشته، پنجم شهریورماه در بازدید از پادگان شهید بیگلری مشگین‌شهر از پیگیری برای انتقال پادگان شهید بیگلری مشگین‌شهر به محلی مناسب خبر داد و گفت: تلاش می‌شود تا زمینه برای بهسازی و بازسازی محوطه این پادگان هر چه زودتر فراهم شود.
وی افزود: پادگان شهید بیگلری از مهمترین مراکز امنیتی و انتظامی در کشور بوده که نقش مهم و تأثیرگذاری در تربیت جوانان و آموزش علوم انتظامی و نیز تأمین نیروی انسانی مورد نیاز پلیس در رده‌های مختلف داشته است.
استاندار اردبیل با اشاره به نقش مهم این پادگان در اقتصاد و رونق صنعت گردشگری در منطقه بیان کرد: ایجاد امنیت نقش ارزنده و تاثیرگذاری در رونق اقتصادی و جلب و جذب گردشگران دارد که وجود این پادگان در مشگین‌شهر و تربیت نیروی انسانی زمینه‌ساز ارتقای امنیت در منطقه شده است.
رئیس شورای تأمین استان اردبیل امنیت را مهمترین مولفه برشمرد و گفت: خوشبختانه استان اردبیل یکی از مناطق و استان‌های امن کشور بوده که باید تلاش و جدیت بر تقویت و تداوم این امنیت باشد.
بهنام‌جو از پیگیری برای انتقال پادگان شهید بیگلری مشگین‌شهر به محلی مناسب خبر داد و افزود: تلاش می‌شود تا زمینه برای بهسازی و بازسازی محوطه این پادگان هر چه زودتر فراهم شده و مشکلات و دغدغه‌ها در این زمینه برطرف شود.
‌حسن هوشیار، فرمانده پادگان شهید بیگلری مشگین‌شهر نیز در این بازدید از آموزش سالانه بیش از ۱۰ هزار نفر از فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در این مرکز در دوره‌های مختلف آموزشی خبر داد و گفت: پس از گذراندن دوره‌های آموزشی، فراگیران در این مرکز برای ایجاد نظم و امنیت به مناطق مختلف کشور اعزام می‌شوند.
‌حسن هوشیار با اشاره به امضای تفاهم‌نامه همکاری این پادگان با سازمان فنی و حرفه‌ای تصریح کرد: براساس این تفاهم‌نامه فراگیران این مرکز در کنار آموزش‌های انتظامی و نظامی از آموزش‌های فنی و مهارتی نیز بهره‌مند می‌شوند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: