کد خبر: 3742408
تاریخ انتشار: ۰۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۱
گروه اجتماعی ـ رئیس پلیس‌راه استان البرز محدودیت‌های ترافیکی محور کرج ـ چالوس را در ایام پایانی هفته اعلام کرد.

اعلام محدودیت‌های ترافیکی محور چالوس

رضا معظمی گودرزی در گفت وگو با ایکنا از البرز با اعلام محدودیت‌های ترافیکی محورهای مواصلاتی استان، اظهار کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ امروز چهارشنبه، هفتم شهریورماه تا ساعت دو بامداد روز بعد از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع است.
وی در ادامه با اشاره به استقرار مأمورین پلیس‌راه در محل، گفت: با اعلام مأموران تردد انواع خودرو از ساعت ۱۷ امروز چهارشنبه تا دو بامداد فردا پنج‌شنبه هشتم شهریورماه از کرج به سمت مرزن‌آباد به‌صورت یک‌طرفه می‌شود.
رئیس پلیس‌راه استان البرز گفت: تردد انواع خودرو از ساعت ۱۲ روز جمعه نهم شهریورماه تا ساعت دو بامداد روز شنبه دهم شهریورماه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه مستقر در محل تردد انواع خودرو از ساعت ۱۵ روز جمعه تا ساعت دو بامداد روز شنبه از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.
معظمی گودرزی اضافه کرد: تردد انواع خودرو از ساعت ۱۷ روز شنبه تا ساعت ۲۴ همان روز از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه، تردد انواع خودرو از ساعت ۲۰ روز جمعه تا ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.
این مسئول در ادامه به ممنوعیت تردد موتورسیکلت در محور کرج - چالوس اشاره کرد و گفت: تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر امروز تا ساعت ۶ بامداد روز یکشنبه یازدهم شهریورماه از محور کرج - چالوس و بالعکس ممنوع است.
انتهای پیام./

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: