کد خبر: 3743696
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۷
گروه اجتماعی ـ استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه هزارو ۱۳۰ میلیارد ریال به پروژه ملی پاتاوه – دهدشت اختصاص یافت، گفت: ۷۰۰ میلیارد ریال از این مبلغ از سوی دفتر مقام معظم رهبری به پروژه ملی پاتاوه – دهدشت اختصاص یافته است.

۱۱۳۰ میلیارد ریال به پروژه ملی پاتاوه – دهدشت اختصاص یافت

به گزارش ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، به نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، علی محمد احمدی، استاندار کهگیلویه و بویراحمد امروز، ۱۲ شهریورماه در جمع خبرنگاران، اظهارکرد : ۴۳۰ میلیارد ریال این مبلغ از سوی وزارت راه و شهرسازی و در قالب بودجه امسال به این پروژه اختصاص یافت.
وی افزود: تخصیص این اعتبارات با هدف تسریع در اجرای پروژه ملی پاتاوه – دهدشت بوده که از مصوبات سفر مقام معظم رهبری در سال ۷۳ به استان است.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: این میزان اعتبار تخصیص یافته برای تکمیل و تسریع قطعه سوم این محور به طول ۶۳ کیلومتر است.
احمدی خاطرنشان کرد: دولت و مجری پروژه پاتاوه – دهدشت عزم جدی برای اجرای این طرح دارند و امیدواریم این محور در نیمه نخست سال آینده به بهره‌ برداری برسد.
وی بیان کرد: سال گذشته از محل اعتبارات ملی، بیش از یک هزار میلیارد ریال به این پروژه اختصاص یافت که تاکنون بیش از ۸۰ درصد آن به‌ صورت نقدی و اوراق به مجری طرح ابلاغ شده است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: