کد خبر: 3743875
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۰
حجت‌الاسلام ولی‌زاده:
گروه معارف ـ مسئول امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری گفت: احداث یادمان شهدا در استان اردبیل در دستور کار قرار گرفته است و در تلاشیم با نامگذاری شهدای والامقام بر روی میادین و کوچه‌ها و خیابان‌ها در تبیین نقش شهدا در جامعه گام اساسی برداریم.

یادمان شهدا در استان اردبیل احداث می‌شودبه گزارش ایکنا از اردبیل، حجت الاسلام پرویز ولی‌زاده، مسئول امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری، روزگذشته 12 شهریورماه در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بنیاد شهید اردبیل تصریح کرد: ترویج فرهنگ غنی ایثار و شهادت در جامعه نهادینه‌سازی می‌شود و خدمت بی‌منت به خانواده شهدا و ایثارگران امری لازم و ضروری است چرا که ما داشته‌هایمان را مدیون خون پاک شهدای والامقام، ایثارگران و جانبازان هستیم.
وی با اشاره به این که احداث یادمان شهدا در استان اردبیل در دستور کار قرار گرفته است بیان کرد: تلاش بر این است که با نامگذاری شهدای والامقام بر روی میادین و کوچه‌ها و خیابان‌ها در تبیین نقش شهدای والامقام در جامعه گام اساسی و هدفمند برداریم و در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه پیشگام باشیم.
مسئول امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری گفت: تصمیم‌گیری برای احداث یادمان پدافند هوایی شهید «اصلان علیزاده نیاری» در یکی از میادین شهر اردبیل انجام یافت و فرودگاه‌های اردبیل و پارس‌آباد نیز به نام خلبانان شهید «غفور جدی اردبیلی» و « ضیاالدین ذاکر» نامگذاری شد که در این زمینه برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته است.
ولی‌زاده تصریح کرد: از دستگاه‌های اجرایی انتظار می‌رود در این زمینه تعاملات و همکاری‌های لازم را با ما داشته باشند تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در راستای خدمت بی‌منت به خانواده‌های شهدا گام برداشته و یک جامعه غنی از فرهنگ ایثار و شهادت داشته باشیم که این مسئله برای ما بسیار حائز اهمیت است.
وی اظهار کرد: برگزاری یادواره‌های شهدا و پرداخت به تلاش و فداکاری‌های شهدای والامقام در جامعه یک امری لازم و ضروری است و در این زمینه باید با تبیین و معرفی دستاوردهای شهدای والامقام در توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و پاسداشت ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی برنامه‌های مناسبی تدوین کنیم.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: