کد خبر: 3744027
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
گروه اجتماعی ـ مدیرکل کمیته امداد البرز گفت: طرح «هر واحد صنفی حامی یک دانش‌آموز مددجو» از سوی مرکز نیکوکاری این استان اجرا می‌شود.

اجرای طرح «هر واحد صنفی حامی یک دانش‌آموز مددجو» در البرز

محمد محمدی‌فرد در گفت وگو با ایکنا از البرز، اظهار کرد: مرکز نیکوکاری اصناف این استان با بهره‌گیری از ۱۱۰ هزار واحد صنفی عضو به منظور تامین نیازهای تحصیلی دانش‌آموزان تحت حمایت با این نهاد همکاری می کند.
وی با اشاره به گذشت 6 ماه از فعالیت مرکز نیکوکاری اصناف استان البرز افزود: طرح هر واحد صنفی حامی یک دانش‌آموز مددجو از سوی مرکز نیکوکاری اصناف استان البرز و در آستانه جشن عاطفه‌ها اجرا می‌شود.
محمدی‌فرد با بیان اینکه خیران مرکز نیکوکاری اصناف البرز با اجرای طرح «هر واحد صنفی حامی یک دانش‌آموز مددجو» خشی از نیازهای تحصیلی خانوارهای این نهاد در طول سال تحصیلی را تامین خواهند کرد، گفت: اعتبارات این نهاد به تنهایی پاسخگوی نیازهای جامعه هدف امداد امام(ره) نیست و آحاد مردم، مسئولان، نیکوکاران و موسسات خیریه باید در جهت کاهش فقر در بین محرومان به این نهاد مدد برسانند.
مدیرکل کمیته امداد البرز با اشاره به لزوم واگذاری امور محرومان به مردم و خیران با هدف توسعه ابعاد مردمی کمیته امداد امام(ره) از طریق مراکز نیکوکاری محلّه و مراکز نیکوکاری تخصصی، ابرازکرد: افزایش و توسعه حمایت از مراکز نیکوکاری برای رفع نیازهای معیشتی مددجویان با جدیت در حال انجام است و هم‌اکنون تعداد این مراکز از ۱۸ مرکز سال ۹۶ به ۳۳ مرکز افزایش پیدا کرده است که پنج مراکز نیکوکاری اصناف، فرهنگیان، سپاه، کانون وکلا و فناوران جزو مراکز نیکوکاری تخصصی هستند.
انتهای پیام./

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: