کد خبر: 3744048
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳
گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد ــ مدیر مؤسسه مشکات‌القرآن مینودشت از برگزاری کارگاه‌های سبک زندگی قرآنی و اسلامی با حضور اساتید کشوری در این مؤسسه خبر داد.

برگزاری کارگاه های سبک زندگی در استان گلستاناعظم بیگی، مدیر مؤسسه مشکات القرآن مینودشت گلستان در گفت‌وگو با ایکنا؛ با بیان این خبر گفت: این مؤسسه در سال 90 مجوز خود را از دارالقرآن سازمان تبلیغات استان گلستان أخذ و از سال 91 نیز فعالیت خود را آغاز کرده است.
بیگی بیان کرد: در این مؤسسه کلاس‌های روخوانی، تجوید، حفظ جزء 30 خردسالان و بزرگسالان، تجوید مقدماتی، تجوید پیشرفته، صوت و لحن، دوره‌های تربیت مربی پیش‌دبستان، دوره‌های تربیت مربی تجوید، دوره‌های تربیت مربی روخوانی و روان‌خوانی برگزار می‌شود.
مدیر مشکات القرآن ادامه داد: طرح استعداد‌های درخشان نیز در این مؤسسه برگزار می‌شود. در این طرح نوجوانان استعدادیابی شده‌اند و برای ارتقاء آن‌ها کلاس‌های پیشرفته می‌گذاریم و اعزام آن‌ها به اردوهای کشوری را نیز در دستور کار داریم.
بیگی افزود: در این مؤسسه همچنین، محافل انس با قرآن به مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی برگزار می‌شود. کارگاه‌های سبک زندگی قرآنی و اسلامی با حضور اساتید کشوری برای خانواده‌ها هر ماه برگزار می‌شود. همایش‌های استانی(ارتقاء سطح قاریان و حافظان) و تأسیس پیش‌دبستان و دبستان قرآنی مشکات‌القرآن نیز از دیگر برنامه‌‌ها و اقدامات مؤسسه است.
مدیر مؤسسه مشکات‌القرآن ادامه داد: کار در مؤسسه قرآنی کاری دلی و مردمی است ولی دوست داریم که مسئولان در کنار ما باشند. وقتی در برنامه‌ها از مسئولان دعوت می‌کنیم که در برنامه حضور یابند، اگر در تایم غیر اداری باشد، نمی‌آ‌یند یعنی اینقدر که ما دغدغه داریم، آن‌ها ندارند. ما حمایت معنوی مسئولان را نیاز داریم.
یادآور می‌شود، مؤسسه مشکات‌القرآن در استان گلستان، شهرستان مینودشت، خیابان سیدجمال الدین، شکوفه 5 واقع شده است.
انتهای پیام

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: