کد خبر: 3744187
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۰
گروه فعالیت‌های قرآنی - پوستر و سایت جشنواره ملی عکس آیات «قرآن، معنای زندگی» دیروز سه‌شنبه، 14 شهریور با حضور مدیرکل تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان رونمایی شد.

به گزارش ایکنا از کرمان، اصغر امیرنیا، مدیرکل تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری جشنواره ملی عکس آیات در آبان ماه امسال در استان کرمان گفت: تلاش دفتر تبلیغ و ترویج فعالیت‌های قرآنی بر این بوده که از ابزارهای مختلف برای رسیدن به هدف خود بهره ببرد و در این میان هنر به عنوان زبان همگانی که نیازی به مکان جغرافیایی، گویش، مذهب و دینی خاصی ندارد، قابل فهم‌ برای همه است.
وی افزود: برنامه‌های دفتر تبلیغ و ترویج فعالیت‌های قرآنی در سه محور اصلی قرار دارد و 16 جشنواره در رشته‌های مختلف تدارک دیده‌ایم که همه گروه‌ها و اصحاب فرهنگ و هنر را شامل شوند.
امیرنیا بیان کرد: آبان ماه امسال دومین جشنواره عکس آیات به میزبانی استان کرمان برگزار می‌شود و علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره تا 21 مهر ماه فرصت دارند تا آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
مهدی جعفری، عضو هیئت داوران جشنوراه ملی عکس آیات نیز گفت: سایت جشنواره ملی آیات به نشانی www.ivaquran.ir راه‌اندازی شده و از امروز آماده ثبت‌نام علاقمندان است.
انتهای پیام

 

 

 

 

 

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: