کد خبر: 3744523
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۰
به همت موسسه اهل بیت(ع) شهرکرد؛
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ مسابقه حفظ سوره واقعه در حالی صبح امروز در موسسه فرهنگی قرآن و عترت اهل‌بیت(ع) شهرکرد برگزار شد که تعداد جوایز پیش‌بینی‌شده بیشتر از تعداد شرکت‌کنندگان در این مسابقه بود.

به گزارش ایکنا از چهارمحال و بختیاری، صبح امروز 15 شهریورماه مسابقه حفظ سوره واقعه با شرکت حدود 100 نفر از کودکان و نوجوانان در موسسه فرهنگی قرآن و عترت اهل‌بیت(ع) شهرکرد برگزار شد.
رؤیا قائدی، مدیر موسسه فرهنگی قرآن و عترت اهل‌بیت(ع) شهرکرد در حاشیه برگزاری این مسابقه با اشاره به ثبت‌نام 300 نفری کودکان و نوجوانان در این مسابقه، گفت: حدود 100 نفر از افراد ثبت‌نام کننده در این مسابقه شرکت کردند.
وی با اشاره به اینکه تعداد 114 جایزه از جمله دوچرخه و کارت هدیه برای برگزیدگان این مسابقه پیش‌بینی‌شده بود، افزود: با توجه به تعداد شرکت‌کنندگان همه متسابقین جایز دریافت خواهند کرد.
قائدی آشنایی کودکان و نوجوانان با مفاهیم سوره واقعه و سنجش محفوظات قرآنی را از اهداف برگزاری این مسابقه برشمرد و خاطرنشان کرد: نتایج این مسابقه اوایل مهرماه سال جاری اعلام خواهد شد.
مدیر موسسه فرهنگی قرآن و عترت اهل‌بیت(ع) شهرکرد با اشاره به دیگر فعالیت‌های قرآنی این موسسه، روخوانی، روان‌خوانی، تجوید، حفظ تخصصی و حفظ کل، صوت و لحن، ترجمه و مفاهیم، تفسیر، تربیت‌معلم تجوید، مفاهیم نهج‌البلاغه، همخوانی و تواشیح، آموزش تخصصی مداحی، خطاطی آیات قرآنی و حفظ مجازی و تلفنی قرآن کریم را از شاخص‌ترین این فعالیت‌ها خواند.
قائدی در پایان تصریح کرد: علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر یا ثبت‌نام در کلاس‌های قرآنی می‌توانند به موسسه قرآن و عترت اهل‌بیت(ع) واقع در شهرکرد بلوار شریعتی، نبش کوچه 12 مراجعه یا با شماره‌های 6-03833345153 تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: