کد خبر: 3744572
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۴
گروه اجتماعی- رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی خراسان‌شمالی از استرداد 590 میلیون ریال وجه نقد توسط یکی از ماموران وظیفه شناس پلیس امنیت عمومی استان به صاحبش خبر داد.

استرداد 590 میلیون ریال وجه نقد به صاحبش توسط مامور وظیفه شناس خراسان‌شمالی

به گزارش ایکنا ازخراسان‌شمالی، به نقل ازپایگاه خبری پلیس، سرهنگ جلال کمالی رنجبررئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان اظهارکرد: سروان «محمد دلشاد» ازپلیس اطلاعات استان بعد از بررسی حساب بانکی خود متوجه می شود که مقدار زیادی وجه نقد به حسابش واریز شده است.
وی با اشاره به اینکه نظامی یاد شده بلافاصله و بدون فوت وقت مراتب را به بانک مربوطه اعلام می‌کند، افزود: مسئول بانک نیز بعد از بررسی موضوع متوجه می شود که فرد دیگری که مشخصاتش همانند نظامی یاد شده بود در این بانک اقدام به افتتاح حساب کرده است.
وی ادامه داد: مبلغ 590 میلیون ریال که این فرد به عنوان وام باید دریافت می کرد به اشتباه به حساب این همکار وظیفه شناس واریز می شود.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه مامور وظیفه شناس بعد از انجام اقدامات بانکی کل مبلغ را به حساب صاحب وام واریز می کند ،خاطر نشان کرد: ماموران نیروی انتظامی بدون هیچ گونه چشم داشتی به اموال و دارایی های مردم تمام سعی و تلاش خود را برای ایجاد امنیت و برقراری نظم در جامعه انجام می دهند و شهروندان نیز می توانند در صورت اطلاع از اینگونه موارد مراتب را از طریق تماس با سامانه 197 به بازرسی فرماندهی انتظامی استان اعلام کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: