کد خبر: 3744692
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۰
همزمان با اولین جمعه ماه محرم؛
گروه معارف - دبیر مجمع جهانی علی اصغر (ع) در آذربایجان غربی از برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی همزمان با اولین جمعه ماه محرم در آذربایجان غربی خبر داد و گفت: این مراسم امسال در بیش از 50 نقطه استان برگزار خواهد شد.

برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی در بیش از 50 نقطه آذربایجان غربی

به گزارش ایکنا از آذربایجان‌غربی، امیر شجاع زاده دبیر مجمع جهانی علی اصغر (ع) در آذربایجان غربی صبح امروز در نشست سالانه مجمع جهانی حضرت علی اصغر (ع) بیان کرد: با توجه به برگزاری مراسم شیرخوارگان حسینی(ع) در اولین جمعه ماه محرم، سال گذشته در 52 نقطه از استان برگزار شد که امسال در بیش از 50 نقطه استان برگزار خواهد شد.

وی یادآور شد: سال گذشته در مراسم دو ساعته شیرخوارگان حسینی 85 هزار نفر در سطح استان شرکت کردند و 15هزار دست لباس به همراه سربند یاصاحب الزمان در جمع شیرخوارگان توزیع شد که امسال نیز همچون سال گذشته 15هزار دست لباس توزیع خواهد شد.

دبیر مجمع جهانی علی اصغر (ع) در آذربایجان غربی ادامه داد: این مراسم در شهرستان ارومیه در ۲۶ نقطه، در شمال استان ۲۱ نقطه و در جنوب استان در ۱۰ نقطه برپا می شود.

وی تصریح کرد: سال گذشته 5 درمانگاه برای ویزیت رایگان نوزادان در ارومیه در نظر گرفته شد که امسال نیز همچون روال سال گذشته ادامه خواهد داشت.

شجاع زاده افزود: همایش شیرخوارگان حسینی راس ساعت ۸ صبح روز جمعه ۲۴ شهریورماه و همزمان با چهارمین روز از ماه محرم الحرام در آذربایجان غربی آغاز خواهد شد و برگزاری نمایشگاه عکس نیز از دیگر برنامه های مجمع جهانی علی اصغر (ع) در آذربایجان غربی است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: