کد خبر: 3744773
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۷
گروه فعالیت‌های قرآنی - مسئول دفتر قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: طبق تفاهم نامه‌ای که بین دفتر قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی و یک موسسه قرآنی در استان منعقد شده، مقرر شده است در هر ماه، یک بار میزبان قاری بین‌المللی قرآن، سعید پرویزی باشیم.

خراسان‌جنوبی، ماهانه میزبان قاری بین‌المللی قرآن می‌شود

محمد جعفری، مسئول دفتر قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان‌جنوبی اظهار کرد: هفته گذشته، محفل انس با قرآن کریم توسط قاری بین‌المللی، سعید پرویزی و با حضور مردم و قاریان استان در مجتمع فرهنگی، مذهبی قبای مهرشهر برگزار شد.
وی افزود: طبق تفاهم نامه‌ای که بین دفتر قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی و یک موسسه قرآنی در استان منعقد شده، مقرر شده است در هر ماه، یک بار میزبان این قاری بین‌المللی باشیم.
مسئول دفتر قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی با بیان اینکه تا پایان امسال، به صورت ماهانه میزبان این قاری خواهیم بود، تصریح کرد: این قاری بین‌المللی در مدت اقامت خود در استان، علاوه بر برگزاری کلاس‌های آموزشی، محفل عمومی قرآن کریم را نیز با حضور مردم برگزار خواهند کرد.
جعفری ادامه داد: برای ارتقای سطح قاریان استان، با حضور قاری بین‌المللی قرآن، سعید پرویزی، کلاس‌هایی برگزار می‌شود تا قاریان استانی ضمن بازآموزی، بتوانند از آموزه های این قاری بین المللی قرآن کریم بهره ببرند.
وی با بیان اینکه چهار قاری از قاریان ممتاز استان در این کلاس‌ها شرکت می‌کنند، یادآور شد: امیدواریم این قاریان استانی بتوانند در مسابقات کشوری مقام کسب کنند.

خراسان‌جنوبی؛ هرماه میزبان قاری بین‌المللی
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: