کد خبر: 3744910
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۱
گروه سیاست و اقتصاد ــ معاون توسعه منابع انسانی استاندار قزوین گفت: دستورالعمل رعایت حقوق شهروندی باید به‌خوبی برای مدیران تبیین و تشریح شود تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن بتوان بهترین پاسخ را به ارباب‌رجوع داد.

 استانداری در رعایت حقوق شهروندی باید سرآمد دستگاه‌ها باشد

به گزارش ایکنا از قزوین، منوچهر حبیبی، معاون توسعه منابع انسانی استاندار قزوین در جلسه شورای فرهنگی استانداری که امروز، 17 شهریور برگزار شد، اظهار کرد: دستورالعمل رعایت حقوق شهروندی باید به‌خوبی برای مدیران و کارکنان دستگاه‌ها، دفاتر استانداری، فرمانداری‌ها، بخشداری‌ها و شهرداری‌ها تبیین و تشریح شود تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن بتوان بهترین پاسخ را به ارباب‌رجوع داد.
وی افزود: در خصوص رعایت حقوق شهروندی، اقامه نماز، فریضه امربه‌معروف و نهی از منکر و رعایت عفاف و حجاب در سازمان‌ها باید حساسیت و جدیت لازم شکل بگیرد و استانداری در این شاخص‌ها باید محور و سرآمد دستگاه‌ها باشد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار قزوین تصریح کرد: استانداری یک دستگاه ناظر و حاکمیتی است و نباید به کارهای اجرایی ورود کند و توجه به این جایگاه می‌تواند در پیشبرد سیاست‌ها و برنامه‌ها مفید و مؤثر باشد.
حبیبی در ادامه بر برنامه‌ریزی برای بزرگداشت مراسم محرم و صفر، ساماندهی و نظارت بر نمازخانه‌های بین‌راهی و راه‌اندازی و فعال‌سازی میز خدمت در دستگاه‌ها و فرمانداری‌ها تأکید کرد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: