کد خبر: 3744914
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۳
گروه اجتماعی ـ رئیس شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه از افتتاح و بهره‌برداری از بزرگترین اورژانس جنوب کشور در دهدشت خبر داد.

بزرگترین اورژانس جنوب کشور در دهدشت به بهره‌برداری می‌رسد

به گزارش ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، به نقل از کبنانیوز، کوروش داوری، رئیس شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه روز گذشته، 16 شهریورماه اظهار کرد: در راستای اجرای سیاست‌های طرح تحول سلامت، اورژانس 70 تخت خوابی که قابل ارتقا تا 110 تخت است، مراحل نهایی افتتاح و بهره برداری را طی می‌کند.
وی افزود: این پروژه با زیربنای دوهزار و 200 متر مربع و اعتباری بالغ بر پنجاه میلیارد ریال با مدرن‌ترین تجهیزات پزشکی، سرمایشی و گرمایشی و با اشتغال زایی بیش از 110 نفر به زودی افتتاح می‌شود.
رئیس شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه این پروژه را کمربند امنیت و سلامت دانست و بیان کرد: راه‌اندازی این پروژه موجب توسعه همه جانبه خدمات اورژانسی می‌شود و روند مطلوبی خواهد داشت.
رئیس شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه تصریح کرد : تلاش‌های بی وقفه ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان، نظارت مستمر مدیر منابع فیزیکی، باعث شد هدیه‌ای ارزشمند و خدمتی ماندگار، پروژه‌ای چند جانبه در قالب اورژانس تقدیم کهگیلویه بزرگ شود که بدون شک حمایت همه جانبه و پیگیری‌های مکرر نماینده کهگیلویه بزرگ که شاهکارهای پروژه‌های عمرانی وی در سطح ملی ماندگار شده است، نقش مهم و اساسی در بهره برداری از این پروژه سلامت داشته است.
داوری ابراز کرد: زحمات بی شائبه صمیمی دوست پیمانکار برجسته پروژه‌های دانشگاه علوم پزشکی استان نیز قابل تقدیر است، چراکه تمامی استاندارهای ساخت و ساز را رعایت کرده و باکیفیت‌ترین مصالح و بهترین الگوی معماری را به کار گرفته است تا حیاتی مجدد به بیماران اورژانسی هدیه دهد.
وی یادآورشد: این موفقیت بزرگ و خدمت صادقانه، شایسته مردمی است که ارائه خدمات سلامت حق طبیعی آن‌هاست که توسعه زیر ساخت‌های سلامت می‌تواند نویدبخش امید به زندگی در بین مردم کهگیلویه بزرگ باشد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: