کد خبر: 3744944
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۲
گروه سیاست و اقتصاد ــ نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: درک و شناخت توطئه‌های دشمن برگرفته از بصیرت سیاسی است و انسان را به مسائل روز آگاه می‌کند.

بصیرت سیاسی مکمل بصیرت دینی است

به گزارش ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، به نقل ازخبرگزاری صدا و سیمای کهگیلویه وبویراحمد، عبدالکریم آیت‌الله فرحانی، نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری امروز، 17 شهریورماه در مراسم شبی با شهدا که با حضور مردم ولایتمدار و شهیدپرور یاسوج در تپه نورالشهدا این شهر برگزار شد، اظهار کرد: کسی که بخواهد به حقیقت قیام عاشورا پی ببرد، باید در زمینه زندگی و شخصیّت امام حسین(ع) مطالعه کافی داشته باشد.
وی با بیان اینکه احیاء و ترویج فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر یکی از مهمترین اهداف قیام عاشورا برای داشتن جامعه‌ای سالم و اصلاح امور جامعه بود، افزود: نهادیه کردن این مهم وظیفه آحاد ملت است.
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر داشتن بصیرت سیاسی و دینی برای شناخت دوست از دشمن در شرایط کنونی کشور، ادامه داد: بصیرت سیاسی مکمل بصیرت دینی است و شناخت درست لایه‌های سیاسی و اجتماعی، درک و شناخت عمق حوادث و توطئه‌های دشمن برگرفته از بصیرت سیاسی است که انسان را به مسائل روز آگاه می‌کند.
یادآور می‌شود، قرائت دعای زیارت عاشورا و مداحی از دیگر برنامه‌های جانبی این مراسم بود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: