کد خبر: 3745081
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۷
گروه اجتماعی ـ مدیرکل اوقاف و امور خیریه سیستان و بلوچستان گفت: نخستین کاروان زائران پاکستانی اباعبدالله(ع) جمعه‌شب وارد استان شده و پس از اسکان موقت، روز گذشته ۱۷ شهریورماه عازم کربلای معلی شدند.

حجت‌الاسلام محسن مؤمنی‌مقدم، مدیرکل اوقاف و امور خیریه سیستان و بلوچستان، در گفت‌وگو با ایکنا از سیستان‌وبلوچستان، گفت: نخستین کاروان زائران پاکستانی اباعبدالله(ع) جمعه‌شب وارد استان شده و پس از اسکان موقت، روز گذشته 17 شهریورماه عازم کربلای معلی شدند.
وی اظهار کرد: این کاروان شامل دو هزار زائر پاکستانی است که در قالب 40 اتوبوس از مرز میرجاوه وارد استان شده بودند و به‌طور موقت در زائرسرای امام رضا(ع) زاهدان با غذای گرم اطعام شدند و اسکان پیدا کردند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان افزود: علاوه بر خدمات رفاهی و اسکان زائران، خدمات مختلف فرهنگی، مذهبی و بهداشتی نیز به زائران کربلا که شبی را در موقوفه زائرسرای امام رضا(ع) زاهدان سپری می‌کنند، ارائه می‌شود.
مؤمنی‌مقدم بیان کرد: علاوه بر زائران محرم، هر سال تعداد زیادی از زائران پاکستانی به منظور شرکت در مراسم اربعین سرور و سالار شهیدان وارد استان می‌شوند که سال گذشته قریب به 60 هزار زائر اربعین وارد استان شدند.

2 هزار زائر پاکستانی از سیستان‌وبلوچستان عازم کربلا شدند

2 هزار زائر پاکستانی از سیستان‌وبلوچستان عازم کربلا شدند

2 هزار زائر پاکستانی از سیستان‌وبلوچستان عازم کربلا شدند

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: