کد خبر: 3745089
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۰
گروه فرهنگی ـ رئیس ستاد کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد گفت: کانون‌های شاخص و مطلوب این استان با انجام مصاحبه توسط کارشناسان ستاد عالی مساجد کشور مشخص شدند.

کانون‌های مطلوب و شاخص کهگیلویه و بویراحمد مشخص شدند

به گزارش ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، حجت‌الاسلام رضا قاسمی، رئیس ستاد کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد روز گذشته، 17 شهریورماه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با توجه به برنامه‌ریزی صورت گرفته، در هر استان تعدادی کانون فرهنگی ـ هنری مساجد به عنوان کانون‌های معین و شاخص تعیین می‌شوند.
وی محوریت کانون‌ها در ایجاد و تقویت شبکه‌‌های تخصصی، حداقل سه سال سابقه مدیر کانون یا پنج سال فعالیت فرهنگی، برخورداری از امکانات مطلوب سخت افزاری و تجهیزاتی کانون و مسجد و داشتن حداقل تحصیلات کارشناسی یا معادل آن را از شرایط و ضوابط کانون‌های الگوی پیشنهادی به ستاد عالی کانون‌‌های فرهنگی و هنری مساجد عنوان کرد.
رئیس ستاد کانون‌‌های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: در این راستا 16 کانون فعال استان برای انجام مصاحبه معرفی شده که در نهایت هشت کانون شاخص و مطلوب استان انتخاب شدند.
حجت‌الاسلام قاسمی سهمیه شهرستان بویراحمد را 3 کانون، شهرستان دنا 2 کانون و شهرستان کهگیلویه را نیز 3 کانون دانست و عنوان کرد: 16 کانون ازسوی استان به ستاد عالی معرفی شده که در نهایت با انجام مصاحبه مدیران این کانون‌ها توسط کارشناسان ستاد عالی، کانون‌های مطلوب انتخاب و معرفی شدند.
یادآور می‌شود، انتخاب کانون‌های شاخص و مطلوب به منظور بهره‌مندی از ظرفیت ارزشمند کانون‌های الگو و فعال مساجد و نیز محوریت این کانون‌ها در ایجاد و تقویت شبکه‌های تخصصی جهت دست‌یابی به برنامه ریزی بلند مدت برای کانون‌ها صورت گرفت.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: