کد خبر: 3745127
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸
گروه سیاسیت و اقتصاد ــ فرمانده سپاه ناحیه نهاوند با بیان اینکه مأموریت اصلی سپاه حفظ دستاوردهای انقلاب و پاسداری از ارزش‌های جمهوری اسلامی است، گفت: رزمایش اقتدار عاشورایی با حضور یک هزار و ۵۰۰ نفر از بسیجیان شهرستان برگزار می‌شود.

حضور 1500 نفر در رزمایش اقتدار عاشورایی نهاوند

به گزارش ایکنا از همدان، به نقل از روابط عمومی سپاه انصارالحسین(ع) ‌کامران کریمی، فرمانده سپاه ناحیه نهاوند اظهار کرد: مرحله اول رزمایش بزرگ اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله (ص) در نهاوند برگزار شد.
وی در تشریح برنامه‌های رزمایش گفت: مرحله دوم این رزمایش در شهرستان نهاوند با شعار «وحدت، ایستادگی و پیشرفت» از روز شنبه، ۱۷ شهریورماه با مانور قدرت و رژه پیاده و سواره خودرویی بسیجیان و پاسداران و با همکاری نیروی انتظامی نهاوند آغاز شد .
فرمانده سپاه ناحیه نهاوند عنوان کرد: هدف از برگزاری این رزمایش به رخ کشیدن اقتدار نظام به دشمنان و ایجاد امید در بین مردم است.
وی با بیان اینکه مأموریت اصلی سپاه حفظ دستاوردهای انقلاب و پاسداری از ارزش‌های جمهوری اسلامی است، افزود: این رزمایش با حضور یک هزار و ۵۰۰ نفر از بسیجیان شهرستان برگزار می‌شود.
کریمی عنوان کرد: گردان بیت المقدس از روز شنبه به مدت سه شبانه‌روز در اردوگاه قدس برنامه خواهند داشت‌.
وی ادامه داد: همزمان با برگزاری رزمایش در راستای محرومیت زدایی۲۵۰ نفر از بسیجیان در قالب ۲۵ گروه جهادی از ۲۰ شهریور به محل شهر های گیان، فیروزان، برزول و نهاوند اعزام خواهند شد و در راستای خدمات عمرانی _ علمی و آموزشی _ پزشکی و ... فعالیت خواهند کرد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: