کد خبر: 3745255
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۶
رئیس دبیرخانه هیئت امنای دانشگاه آزاد هرمزگان:
گروه اجتماعی ـ. رئیس دبیرخانه هیئت‌ امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان گفت: امروز، مدرن و کارآفرین بودن دانشگاه آزاد اسلامی، این دانشگاه را بین مراکز آموزش عالی متمایز کرده است، شاخص کارآفرینی، دانشگاه آزاد را انتخاب اول قشر جویای تحصیلات عالی قرار داده است.

موانع موجود در کشور تنها با فعال بودن نیروهای متخصص و کاردان برداشته می‌شودبه گزارش ایکنا از هرمزگان، محسن دهقانی 17 شهریور در نشست شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان، گفت: تربیت نیروی انسانی متخصص و کارآمد را از مسئولیت‌های مهم دانشگاه است.
وی افزود: مشکلات و موانع موجود در کشور تنها با فعال بودن نیروهای متخصص و کاردان برداشته خواهد شد، لازم است با فراهم کردن امکانات و شرایط لازم و بالا بردن اعتمادبه‌نفس آن‌ها زمینه رشد و توسعه را فراهم کنیم.
دهقانی بیان کرد: صنایع بزرگ، مناطق آزاد و بخش‌های کشاورزی می‌تواند با دستان توانمند نیروهای جوان و متخصص با شتاب بخشیدن چرخه‌ تولید کالای داخلی وضعیت اقتصادی کشور را بهبود بخشد.
عضو هیئت‌ علمی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: ایجاد و راه‌اندازی رشته‌های متنوع و مورد نیاز استان در دانشگاه آزاد اسلامی خدمت بزرگی به جامعه است و این دانشگاه بر اساس نیازسنجی منطقه و جهت مطالبات علمی مردم اقدام به راه‌اندازی رشته‌ها کرده که در نوع خود بی‌نظیر بوده است.
وی عنوان کرد: اعضای هیئت‌علمی مجرب و استادان انقلابی در دانشگاه از دیگر محاسن دانشگاه آزاد اسلامی هستند و افتخارات و کارنامه درخشان دانشگاه ثمره‌ی تلاش‌هایی است که قشر نخبه و صاحب‌نظر با پشتکار و با هدف سازندگی انجام داده‌اند.
رئیس دبیرخانه هیئت‌امنای استان هرمزگان، در ادامه با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید و لزوم ایجاد فضا و امکانات رفاهی مناسب برای دانشجویان در دانشگاه اظهار کرد: تکریم دانشجویان و خدمتگزاری به آنان در رأس امور دانشگاه و از سیاست‌های اصلی و اساسی است که باید مدنظر تمامی کارکنان و شاغلان دانشگاه در همه سطوح است.
دهقانی در پایان گفت: امید است تا با همدلی و همراهی یکدیگر بتوانیم با ارزش‌آفرینی در عرصه‌های مختلف جامعه گام بلندی در راه اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی برداشته و پرچم پرافتخار کشور عزیزمان را همچون گذشته به اهتزاز در بیاوریم.گفتنی است این جلسه با ابراز نظر اعضای جلسه ادامه یافت و پیشنهادات مفید و راهبردی به‌عنوان مصوبات این جلسه به تائید رسید.

انتهای پیام

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: