کد خبر: 3745361
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۱
گروه فناوری اطلاعات ــ نخستین کارگاه مسئولیت سایبری ویژه کسب و کارهای مجازی با همکاری اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی و پلیس فتا تهران در فرهنگسرای گلستان برگزار می‌شود.
نخستین کارگاه مسئولیت سایبری ویژه کسب و کارهای مجازی برگزار می‌شودبه گزارش ایکنا، نخستین کارگاه مسئولیت سایبری ویژه کسب و کارهای مجازی با همکاری اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی و پلیس فتا تهران در فرهنگسرای گلستان برگزار می‌شود.
روابط عمومی مراکز فرهنگی هنری منطقه ۸ و فرهنگسرای گلستان، با توجه به فراگیر شدن کارآفرینی اینترنتی و تاثیر موج فضای مجازی بر تجارت، اهمیت کسب و کاری‌های اینترنتی و رسالت نهاد‌های فرهنگی در اصلاح سبک زندگی شهروندان در موقعیت کنونی، این کارگاه آموزشی را با مشارکت فرهنگسرای گلستان، اتحادیه کشوری کسب و کار‌های مجازی و پلیس فتا تهران برگزار می‌کند.
نیازی که از سوی استارتاپ‌ها برای آگاهی از نکات کلیدی فعالیت در فضای مجازی حس می‌شد و اشتیاق شنیدن تجربیات طلایی از چالش‌هایی که برای استارتاپ‌ها و مشتریان آن‌ها پیش آمده، زمینه‌ساز برگزاری نخستین کارگاه مسئولیت سایبری ویژه کسب و کار‌های مجازی شده است.
در این کارگاه، آخرین تغییرات قوانین و مقررات جاری و حتی لوایحی که در آینده کسب و کار‌های مجازی تاثیرگذار است از سوی افسران با تجربه پلیس فتا ارائه می‌شود تا علاقه‌مندان ضمن اطلاع از قوانین در صورت لزوم بتوانند مدل کسب و کار خود را با شرایط جدید منطبق و از آسیب‌های احتمالی پیشگیری کنند.
کارگاه مسئولیت سایبری ویژه کسب و کار‌های مجازی همچنین فرصتی را برای اشتراک‌گذاری تجارب کارآفرینان فراهم می‌آورد.
گفتنی است سردار رحیمی، رییس پلیس پایتخت، سرهنگ کاظمی، رییس پلیس فتا تهران بزرگ، رضا الفت نسب، عضو هیئت مدیره کسب و کار‌های مجازی، مهدی نظری مشاور کارآفرینی از سخنرانان این کارگاه حضور دارند.
برگزاری پنل پرسش و پاسخ جذاب با حضور پلیس و استارتاپ‌ها نیز بخش پایانی این کارگاه است.
همچنین در این کارگاه که با مشارکت استارتاپ‌های مطرح کشور برگزار می‌شود، به شرکت کنندگان گواهینامه معتبر ارائه خواهد شد.
نخستین کارگاه مسئولیت سایبری ویژه کسب و کار‌های مجازی، ۲۱ شهریورماه از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۹ در فرهنگسرای گلستان واقع در نارمک، میدان هلال احمر، خیابان گلستان، جنب پارک فدک برگزار می‌شود. تلفن ۷۷۸۱۵۱۷۳ پاسخگوی سئوالات است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: