کد خبر: 3745430
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۱
گروه فرهنگی ــ مدیر مسئول انتشارات جهاددانشگاهی استان اردبیل از انتشار کتاب «جرائم ناشی از تصرفات غیرقانونی املاک» ‌در سه فصل و ۱۰۴ صفحه از سوی این مرکز خبر داد.

کتاب «جرائم ناشی از تصرفات غیرقانونی املاک» منتشر شدمهران محمدی، مدیر مسئول انتشارات جهاددانشگاهی استان اردبیل‌ در گفت‌وگو با ایکنا از اردبیل، از انتشار کتاب «جرائم ناشی از تصرفات غیرقانونی املاک» خبر داد و افزود: این کتاب توسط ‌محمد‌علی جاهد، عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل و علیرضا محمدزاده، مدرس دانشگاه پیام نور به رشته تألیف درآمده است.
‌محمدی اظهار کرد: مؤلفان در کتاب حاضر سعی داشته‌اند تا به بررسی هرچه بیشتر جرم تصرف غیرقانونی از جمله جرایم علیه اموال و مالکیت که مورد حمایت قانون جزا قرار گرفته است، بپردازند چرا که تصرف عدوانی از جمله جرایم شایع علیه اموال و مالکیت است به طوری‌که آمار بالای ارتکاب آن در اکثر نقاط کشور گاه از آمار دیگر جرایم مهم علیه اموال پیشی می‌گیرد.
وی با اشاره به اینکه کتاب مذکور می‌تواند به عنوان یک منبع مطلوب، مورد استفاده دانشجویان رشته‌های مختلف و پژوهشگران حوزه جزا و جرم‌شناسی قرار گیرد، خاطرنشان کرد: کتاب «جرائم ناشی از تصرفات غیرقانونی املاک» با قیمت ۱۲ هزار تومان قابل تهیه است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: