کد خبر: 3745435
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۹
گروه اجتماعی ــ رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تاکستان با اشاره به اینکه تمامی مداحان و ذاکران اهل‌بیت(ع)‌ این شهرستان رتبه‌بندی می‌شوند، گفت: ‌برای هر کدام از این افراد پرونده جداگانه با سوابق آن‌ها انجام‌ شده و در سامانه ثبت‌ شده‌اند.

 اعزام ۲۲۰ مبلّغ به مناطق مختلف تاکستان/ مداحان رتبه‌بندی می‌شوند

به گزارش ایکنا از قزوین، به نقل از روابط عمومی حوزه علمیه قزوین، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مرتضی کریمی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تاکستان عصر دیروز 18 شهریورماه در جلسه هماهنگی برنامه‌های دهه اول ماه محرم در شهرستان تاکستان، گفت: امسال از مبلغین حوزه علمیه قزوین و قم 170 مبلغ از برادران و 50 خواهر مبلغ به شهرها، روستاها و مساجد شهرستان تاکستان جهت تبلیغ در دهه اول ماه محرم اعزام می‌شوند.
‌کریمی بیان کرد: برای این مبلغین قبل از فرارسیدن ماه محرم، کلاس‌های مختلف آموزشی انجام‌شده که نتایج خوب و قابل قبولی داشته است.
استاد حوزه علمیه شهرستان تاکستان تصریح کرد: در شهرستان تاکستان 270 مداح و 480 هیئت‌های مذهبی در حال فعالیت بوده که 140 نفر از مداحان سطح‌بندی و رتبه‌بندی شده و اسامی آن‌ها با سوابق فعالیت در سامانه اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تاکستان به ثبت رسیده است.
‌کریمی نقش امام جماعت مساجد را در برگزاری مراسم سوگواری سالار شهیدان، بااهمیت دانست و بیان کرد: ائمه جماعات در همراهی هیئت‌های مذهبی در برگزاری باشکوه مراسم سوگواری سالار شهیدان نقش تأثیرگذاری داشته و مسئولین هیئت‌ها باید بیش‌ازپیش، همکاری خوب و ارزشمندی با روحانیون داشته باشند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: