کد خبر: 3745483
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷
گروه اجتماعی - مدیر کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد شهرستان خوی از فعالیت ۱۳۰ پایگاه ویژه اوقات فراغت در کانون‌های مساجد این شهرستان خبر داد.

فعالیت 130 پایگاه ویژه اوقات فراغت در کانونهای مساجد خوی

به گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، یوسف ضیافتی، مدیر کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد شهرستان خوی عصر دیروز، 18 شهریورماه در آئین اختتامیه طرح تابستانی کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد این شهرستان که در دفتر امام جمعه برگزار شد، بیان کرد: جذب حداکثری کودکان و نوجوانان به فضای معنوی مساجد و غنی‌سازی اوقات فراغت، مهمترین هدف برگزاری برنامه‌های تابستانی در کانون‌های مساجد است.

وی در ادامه از فعالیت 130 پایگاه ویژه اوقات فراغت در کانون‌های مساجد خوی نیز خبر داد.

مهمترین وظیفه جوانان، تحصیل و سوادآموزی است

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدرضی شکوری، امام جمعه شهرستان خوی نیز در ادامه این آئین با بیان وظایف جوانان و نوجوانان در این برهه از تاریخ ایران اسلامی گفت: اولین و مهم‌ترین وظیفه جوانان و نوجوان تحصیل و سوادآموزی است.

وی افزود: امروز آمریکا فقط با حربه های تبلیغاتی و شبه علمی در صدد استهاله افکار مردم بالاخص متدینین و افراد باسواد جامعه بوده و شما فرزندان آینده ساز جامعه عزیز با تحصیل و پرهیز از صرف مدرک گرایی می توانید بر این حربه ها غلبه کنید.

شکوری در بخش دیگری از سخنان خود دلیل زور گویی آمریکا را خارج شدن تمامی منابع و استعداد های ایران از دستبرد آمریکا به واسطه انقلاب اسلامی دانست و اظهار کرد: اگر نبود انقلاب اسلامی سال 57 اکنون به مانند سال های گذشته ما مستعمره آمریکا بودیم و علت خباثت های 40 ساله آمریکا این است که ایران اسلامی از دستبرد وی خارج شده است.

یادآور می‌شود، در ادامه به تعدادی از برگزیدگان دومین دوره المپیاد ورزشی کانون‌های فرهنگی مساجد خوی به رسم تقدیر جوایزی اهدا شد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: