کد خبر: 3745531
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۴
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز در سی و سومین دوره مسابقات قرآن و عترت دانشجویان کشور به رتبه‌های برتر دست یافتند.

موفقیت دانشجویان دانشگاه شهید چمران در جشنواره‌ قرآن و عترت

به گزارش ایکنا از خوزستان، آیین اختتامیه سی و سومین دوره مسابقات قرآن و عترت دانشجویان کشور روز گذشته، 18 شهریورماه با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم تحقیقات و فناوری برگزار ‌و نفرات برتر این جشنواره معرفی شدند.

در این مرحله از مسابقات، 14 دانشجو از دانشگاه شهید چمران اهواز در رشته‌های حفظ کل و جزء، قرائت ترتیل، آشنایی با سیره‌ معصومین علیهم السلام، تلاوت تحقیق، آشنایی با صحیفه‌ی سجادیه، آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم و آشنایی با احادیث اهل بیت علیهم السلام با دیگر شرکت‌کنندگان از دانشگاه‌های سراسر کشور به رقابت پرداختند.

در این دوره از جشنواره، فائزه جلالی در رشته‌ حفظ 10 جزء و سوسن عبیداوی در رشته‌ حفظ 5 جزء از دانشگاه شهید چمران اهواز، به ترتیب رتبه‌های دوم و سوم را کسب کردند. همچنین در رشته‌ قرائت ترتیل لیلا دورقی احمدی مقام دوم را در این مرحله از مسابقات از آن خود کرد.

گفتنی است؛ برترین‌های این دوره از جشنواره، به مرحله‌ ملی سی و سومین مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشجویی که آذرماه امسال برگزار می‌شود، راه می‌یابند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: