کد خبر: 3745560
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵
گروه سیاست و اقتصاد ــ مسئول دفتر نمایندگی ولی‌ فقیه در سپاه ناحیه امام حسن مجتبی(ع) قزوین گفت: گرامیداشت هفته دفاع مقدس موجب ایجاد وحدت بیشتر ‌بین مردم می‌شود، چراکه دفاع همچنان باقی است و باید از سنگر مقاومت در جنگ پیش‌رو دشمنان به مقابله پرداخت.

 دفاع همچنان باقی است/ از سنگر مقاومت به مقابله با جنگ تحمیلی دشمنان برویم

به گزارش ایکنا از قزوین، حجت‌الاسلام مهدی مهدی‌جو، مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه امام حسن مجتبی(ع) قزوین در نشست خبری به‌منظور تشریح برنامه‌های هفته دفاع مقدس که پیش از ظهر امروز، 19 شهریورماه برگزار شد، با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: در این ایام درب سه دانشگاه شامل دانشگاه انقلاب امام حسین(ع)، دانشگاه انسان‌ساز دفاع مقدس که ادامه مسیر کربلا و عاشورا است و دانشگاه علم و تحصیل به روی عموم باز می‌شود.
وی ادامه داد: تمامی این دانشگاه‌ها یک پیام واحد و روشن دارد که نشان از همه‌جانبه و جامع بودن توجه اسلام به امور مختلف از جمله مبانی علمی، اخلاقی، سیاسی، اجتماعی، دینی و امثال آن دارد.
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه امام حسن مجتبی(ع) قزوین بیان کرد: دشمنان نیز در مقابل تلاش دارند تا برنامه‌ریزی‌های خود علیه نظام جمهوری اسلامی را در ابعاد مختلف داشته باشند از این‌رو برای تقابل با برنامه‌های دشمن باید برنامه‌های ما هم همه‌جانبه باشد.
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه امام حسن مجتبی(ع) قزوین خاطرنشان کرد: باید تلاش شود در هفته دفاع مقدس آموزه‌ها و درس‌های آن دوران را به نسل کنونی انتقال داده تا مسیر علم و بالندگی را با مدد گرفتن از بستر شهدا و ارزش‌های الهی روشن و در آن حرکت کرد.
وی ادامه داد: دوران ۸ سال دفاع مقدس از زوایای مختلف عقلانی، احساسی و سیاسی دارای اهمیت است و می‌توان از زاویه هر کدام از این دیدگاه‌ها به تعالی دست یافت.
مهدی‌جو اظهار کرد: گرامیداشت هفته دفاع مقدس باعث ایجاد وحدت بیشتر در بین مردم خواهد شد چرا که دفاع همچنان باقی است و باید از سنگر مقاومت در جنگ پیش رو و تحمیلی دشمنان به مقابله پرداخت.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: