کد خبر: 3745572
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۵
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ با ارزشیابی عملکرد قرآنی استان‌ها، استان کرمانشاه طی سال ۹۶ استان برتر و شایسته تقدیر قرآنی معرفی شد.

فعالیت‌های قرآنی کرمانشاه در کشور شایسته تقدیر شد

حجت‌الاسلام رهبر محمدی، رئیس اداره امور قرآنی استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، گفت: طی ارزشیابی سازمان دارالقرآن از عملکرد قرآنی استان‌ها، فعالیت‌های قرآنی استان کرمانشاه در سال 96 شایسته تقدیر شناخته شد.
وی افزود: ارزشیابی بر مبنای شاخص‌ها و فرآیندهای مندرج در آئین‌نامه اجرایی ارزشیابی فعالیت‌های قرآنی ادارات کل تبلیغات اسلامی در سال 96 انجام گرفته است.
رئیس اداره امور قرآنی استان کرمانشاه تصریح کرد: ارزیابی‌ها در دو حوزه مدیریت امور قرآنی و مدیریت برنامه‌ریزی عملیاتی انجام می‌شود همچنین در این راستا 200 شاخص تعریف شده است.
‌محمدی اظهار کرد: بر طبق آئین‌نامه، استان‌ها در دو ردیف استان‌های برتر و استان‌های شایسته تقدیر مورد تشویق قرار می‌گیرند.
وی با اشاره به اینکه هر سال ارزشیابی انجام می‌شود، گفت: ارزشیابی مجموع فعالیت‌های ادارات قرآنی در سال 97 در سال 98 انجام و پس از جمع‌بندی اعلام می‌شود.
رئیس اداره امور قرآنی استان کرمانشاه افزود: از جمله شاخص‌های در نظر گرفته شده در ارزشیابی فعالیت‌ها ارسال به موقع و با کیفیت گزارش‌ها همچنین ارتباط مستمر با مرکز بوده است.
‌محمدی تصریح کرد: در راستای مذکور اجرای فوق برنامه‌ تفاهم‌نامه‌ای، هماهنگی با اتحادیه مؤسسات قرآنی، نظارت مستمر بر عملکرد شهرستان‌ها و ارتباط نزدیک با مؤسسات نیز ارزشیابی شده است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: