کد خبر: 3745611
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۸
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی قروه گفت: امروز ضرورت گسترش فرهنگ معانی بلند قرآنی نیاز اصلی جامعه است و فعالان قرآنی با برگزاری کلاس‌های متعدد تفسیر قرآن کریم در این راه قدم‌های بلندی را برداشته‌اند.

گسترش فرهنگ معانی بلند قرآنی نیاز اصلی جامعه است

طیب‌علی آزادی‌منش، کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی قروه در گفت‌وگو با ایکنا از کردستان، اظهار کرد: گسترش فرهنگ قرآن در جامعه، رسالت بسیار ارزشمند و بزرگی است که مؤسسات قرآنی بدوش می‌کشند و تلاش این عزیزان در راستای ترویج فرهنگ ناب قرآنی در جامعه قابل ستایش است.
وی افزود: بی‌تردید دوره‌های پیش‌دبستانی علاوه بر یادگیری و آموزش‌های قرآنی برای نونهالان سبب پرکردن اوقات فراغت دانش‌آموزان حس مسئولیت‌پذیری و توسعه یادگیری از مدرسه به خانواده و یا جامعه را در پی‌خواهد داشت.
آزادی‌منش بیان کرد: شهرستان قروه دارای ظرفیت قرآنی بسیار بالایی است و وجود چند مؤسسه قرآنی ثبت شده گواه این مدعاست که همواره ضمن درگیری با مشکلات و نواقصات فراوان فعالیت خود را با قدرت ادامه می دهند.
کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی قروه عنوان کرد: امروز ضرورت گسترش فرهنگ معانی بلند قرآنی نیاز اصلی جامعه است و فعالان قرآنی با برگزاری کلاس‌های متعدد تفسیر قرآن کریم در این راه قدم‌های بلندی را برداشته‌اند.
وی در پایان یادآور شد: باید در این راستا برنامه‌ریزی‌های لازم برای تقدیر از فعالان برتر قرآنی صورت پذیرد تا انگیزه‌های لازم جهت استفاده از توانمندی‌های این اساتید و مؤسسات فراهم شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: