کد خبر: 3745613
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۲
گروه سیاست و افتصاد - نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به جنگ اقتصادی دشمنان علیه کشورمان وحدت نیاز اساسی امروز کشور است.
وحدت نیاز اساسی امروز کشور استبه گزارش ایکنا از زنجان، محمد عزیزی نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز دوشنبه، 19 شهریور ماه در جمع مردم شناط با اشاره به جنگ اقتصادی دشمن، اظهار کرد: دشمن کمر همت بسته است تا با جنگ اقتصادی با کشورمان مقابله کند.
وی با اشاره به اینکه کشور ما در طول تاریخ انقلاب گردنه‌های زیادی را پشت سر گذاشته است، ادامه داد: جنگ یکی از گردنه‌های سخت کشور بود که با اتحاد مردم و از جان گذشتگی شهدا توطئه‌های جهانیان علیه کشورمان ناکام ماند.
نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه با بیان اینکه در برهه فعلی روش جنگ از نظامی به اقتصادی تغییر یافته است، اظهار کرد: دشمنان با تحریم‌های تار عنکبوتی در تلاش برای بستن تمام روزنه‌های اقتصادی کشور هستند.
وی با اشاره به اینکه تحریم برای ما تازگی ندارد زیرا ما 40 سال است که با تحریم های دشمنان دست و پنجه نرم می‌کنیم، ادامه داد: هر چند در برهه فعلی فشار اقتصادی بر روی مردم زیاد است اما با وحدت و همدلی این گردنه دشورا را نظام به سلامت خواهد گذراند.
این مسئول با اشاره به اینکه چشم طمع دشمنان همواره به علت موقعیت استراتژیک خاورمیانه به دنبال این منطقه است، تصریح کرد: به برکت خون شهدا تنها کشوری که سر تعظیم در برابر غارتگران و دشمنان در خاورمیانه فرود نیاورده ایران است.
عزیزی با اشاره به اینکه همدلی و وحدت نیاز اساسی امروز کشور است، ادامه داد: متاسفانه عدهای از این آب گل آلود ماهی می‌گیرند که امیدواریم قوه قضائیه با این افراد با قاطعیت برخورد کند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: