کد خبر: 3745802
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۴
گروه فعالیت‌های قرآنی- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی از واریز 877 میلیون و 700 هزار ریال به حساب 33 موسسه فرهنگی قرآن و عترت استان خبر داد.

واریز 877 میلیون ریال به حساب 33 موسسه قرآنی خراسان‌جنوبی

ناصر نبی زاده، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان‌جنوبی اظهار کرد: این واریز وجه  بابت حمایت آموزشی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن که در اسفندماه سال گذشته برگزار شد از سوی دفتر قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی به حساب موسسات قرآنی اواریز شده است.
وی افزود: این مبلغ سرانه‌ای است که به ازای هر قرآن آموزی که در این آزمون پذیرفته شده است به حساب موسسات واریز شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی بیان کرد: 6700 نفر در 27 رشته شانزدهین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در اسفندماه سال گذشته شرکت کردند.
نبی زاده در خصوص جوایز این آزمون، افزود: در پایان این آزمون سراسری نزدیک به 150 میلیون ریال جایزه نیز به 135 برگزیده استان اهدا شد.
وی با بیان اینکه یک میلیون تومان کمک هزینه عمره مفرده، 10 هدیه 500 هزار تومانی و تعدادی هدیه 100 هزار تومانی از جوایز این آزمون بوده است، تصریح کرد: گواهینامه‌های این آزمون را به موسسات قرآنی ارسال کردیم.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی یادآور شد: 877 میلیون و 700 هزار ریال به حساب 33 موسسه فرهنگی قرآن و عترت استان واریز شد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: