کد خبر: 3745899
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰
گروه اجتماعی ــ مسابقات فیلم کوتاه، گزارش و مستند خبری به‌همت روابط عمومی و ارتباطات بين‌الملل سازمان ملی استاندارد ايران برگزار می‌شود.

مسابقه فرهنگی رسانه‎ای با محوریت حمایت از کالای با کیفیت ایرانی

به گزارش ایکنا از قم، روابط عمومی و ارتباطات بین الملل سازمان ملی استاندارد ایران به منظور جلب مشاركت اقشار مختلف جامعه در ترویج فرهنگ استاندارد و حمایت از كالای ایرانی، مسابقه فیلم كوتاه، گزارش و مستند خبری برگزار می كند.
در همین راستا از عموم علاقه مندان دعوت می شود با تهیه فیلم های كوتاه، گزارش و مستند خبری با موضوع حمایت از كالای ایرانی در این مسابقه و رویداد فراگیر فرهنگی مشاركت کنند.
موضوعات این مسابقه شامل حمایت از كالای ایرانی، تشویق و ترغیب مصرف كنندگان به خرید كالای ایرانی، تشویق و ترغیب تولیدكنندگان به تولید با كیفیت و استاندارد ایرانی، نقش استاندارد در حمایت از كالای ایرانی و تقش استاندارد در توسعه و گذر از بحران‌های اقتصادی است.
شركت در مسابقه برای عموم علاقه مندان آزاد است؛ حداكثر زمان فیلم های ارسالی 022 ثانیه، گزارش خبری 3 دقیقه و مستند خبری 05 دقیقه است.
علاقه مندان به شركت در این مسابقه می توانند آثار تولیدی خود را با استفاده از تلفن همراه یا دوربین حرفه ای تهیه كنند؛ حق استفاده از آثار با حفظ حقوق معنوی محفوظ است.
مهلت ارسال آثار تا روز جمعه 27 شهریور جاری است؛ علاقه مندان به شركت در این مسابقه می توانند آثار تولیدی خود را در قالب DVD با درج نام و نام خانوادگی، شماره ملی، سال تولد، نشانی، تلفن ثابت و همراه و كپی كارت ملی به نشانی پست الكترونیكی publicrelation@gov.isiri. ir یا آدرس سازمان ملی استاندارد ایران واقع در تهران، ضلع جنوب غربی میدان ونك، پلاك 1700، دفتر روابط عمومی و ارتباطات بین الملل ارسال کنند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: