کد خبر: 3745918
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳
گروه معارف ــ کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خدابنده از برگزاری گفتمان‌های دینی ویژه محرم به همت اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان خبر داد.
برگزاری گفتمان دینی ویژه ماه محرم در خدابندهبه گزارش ایکنا از زنجان، مهدی تقی‌پور، کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خدابنده امروز، 20 شهریورماه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: همزمان با ماه محرم و ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان گفتمان‌های دینی ویژه این ماه در سطح مدارس و دانشگاه‌های شهرستان خدابنده برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه سخنران این مراسم از اساتید برجسته گفتمان‌های دینی خواهد بود، یادآور شد: سخنرانان در این گفتمان‌ها به بیان مطالبی در خصوص ماه محرم و تبیین اهداف و قیام سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبد الله الحسین(ع)، شبیخون بی‌وقفه فرهنگی دشمنان بر علیه کشورمان و نقش محرم در پیشگیری از این تهاجمات گسترده خواهند پرداخت.
‌تقی‌پور با بیان این مطلب که دانش‌آموزان و دانشجویان شهرستان خدابنده از برگزاری گفتمان‌های دینی در سطح شهرستان استقبال خوبی دارند، عنوان کرد: با توجه به نقش این گفتمان‌ها در آگاهی بخشی به نسل جوان باید تلاش شود تا برگزاری این گفتمان‌ها در سطح شهرستان افزایش یابد.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: