کد خبر: 3746014
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۳
گروه سیاست و اقتصاد - قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به اینکه در حال حاضر حساس‌ترین مقطع تاریخ بشریت را می‌گذرانیم، اظهار کرد: تشدید شیطنت‌ها و توطئه معاندترین معاند اسلام و نظام اسلامی یعنی نظام سلطه شیطان بزرگ با محوریت آمریکا در کشور وجود دارد.

حساس‌ترین مقطع تاریخ بشریت را می‌گذرانیم/ تشدید شیطنت‌های معاندان علیه نظام اسلامی

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، نصرت‌الله لطفی، قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی امروز دوشنبه، 20 شهریور‌ماه با حضور در شورای راهبردی و سیاست‌گذاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که در سالن غدیر استانداری مرکزی برگزار شد، اظهار کرد: ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب به عنوان ستاد بزرگداشت دهه فجر نبوده و نیست گرچه دهه فجر در آن مستتر است.

در جنگ ترکیبی با نظام سلطه به سر می‌بریم
وی ادامه داد: برنامه‌های پیش‌رو نگاه ویژه‌ای را می‌طلبد، در حال‌ حاضر در جنگ ترکیبی نظام سلطه با آمریکا به سر می‌بریم، یک میدان کارزار بسیار پیچیده تلقی می‌شود که در دفاع مقدس تجربه کردیم. بنا به جمله مقام معظم رهبری که می‌فرمایند: خرمشهر‌ها در پیش است لکن نه تنها در میدان نظامی نه با خرابی بلکه با آبادانی همراه خواهد بود ولی با سختی‌های بیشتر، همین نکته است و از منظر مقتدای حکومت اسلام که می‌فرمایند در این شرایط و جنگ خاصی که در آن قرار داریم با سیاست‌های خصمانه آمریکا هرکسی بتواند کاری انجام دهد، جهاد کرده است.
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی افزود: برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را کاری جهادی بدانیم یعنی ورود به یک عرصه جهادی، بنابراین کار جهادی به اقدامات و پیگیری‌هایی نیازمند است تا به نتیجه مطلوب منجر شود.
لطفی بیان کرد: برای ورود به این عرصه باید دو باور هم خودمان و مجموعه تحت پوششمان داشته و با باور در خدمت مردم باشیم.
وی اظهار کرد: هر دو باور در مقام تبیین غیر‌قابل‌انکار است و هیچ خدشه‌ای به آن وارد نمی‌شود، در ابتدا باور کنیم شرایط کشور استثنایی و خاص است و باور کنیم برای دفاع از آرمان انقلاب اسلامی و کارنامه چهل ساله نظام کاملا دست‌پر هستیم و هیچ احساس کمبودی علی‌رغم فراز و نشیب‌ها نداریم. این دو باور را باید داشته باشیم یا باور داریم یا حداقل با مطالعه این باور را در خود ایجاد کنیم و برای بصیرت‌افزایی اعتقادی در خدمت مردم باشیم.

حساس‌ترین مقطع تاریخ بشریت را می‌گذرانیم
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: در حال حاضر حساس‌ترین مقطع تاریخ بشریت را می‌گذرانیم، تشدید شیطنت‌ها و توطئه معاندترین معاند اسلام و نظام اسلامی یعنی نظام سلطه شیطان بزرگ با محوریت آمریکا در کشور وجود دارد.
لطفی ادامه داد: آمریکا به ناکارآمدی 32 سال خود اذعان دارد بطور مثال در شبیخون فرهنگی و... احساس کرده در براندازی نظام دینی ناکارآمد است. نظریه‌پردازان آمریکا به صراحت از جنگ نظامی با ایران ناامید هستند با این وجود تمام حواس و شیطنت‌های خود را با به راه انداختن جنگ ترکیبی بکار گرفتند. با این خیال که بین نظام و مردم جدایی ایجاد کنند. هیچ نظامی را نمی‌توان شکست داد جز نظامی که متکی به مردم نباشد.

هدف دشمن؛ جدایی مردم از حکومت
وی افزود: این جنگ ترکیبی فشار اقتصادی، روانی و عملی مردم را هدف قرار داده است تا جدایی بین مردم و حاکمیت و ناامیدی نسبت به آینده و دل‌سردی نسبت به مسئولین را ایجاد کند و و تنگناها و مشکلات را ناشی از سیاست مسئولین و نظام قلمداد کنند.
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بیان کرد: اگر وضعیت خودمان در داخل کشور را تبیین نکنیم و بصیرت و اطلاع‌رسانی قوی نداشته باشیم، آسیب پذیر هستیم. دشمن با وجود گرانی، تورم، بیکاری و ... از این فرصت سوء استفاده می‌کند و هدف آن ایجاد اغتشاش و ناامنی است.
باید کلیت نظام ید واحد باشند
لطفی اظهار کرد: اولین بار دوسال پیش که مشاور نگون‌بخت امنیتی کاخ سفید در نشست منافقین اعلام کرد اجازه ورود این نظام را به چهل سالگی نخوهیم داد، نشان داد که دشمن برنامه‌هایی را در سردارد، نباید نسبت به مساله بی‌تفاوت می‌بودیم. به این نتیجه رسیدیم باید کلیت نظام ید واحد باشد و ورود پیدا کنیم و نظام و آیندگان برای قرن و نیم‌قرن آماده شوند.
وی افزود: امروز نیاز بیشتری جز وحدت وجود ندارد. اگر هم نقد یا گله‌ای وجود دارد بیان آن در این مقطع جایز نیست، همه تریبون و امکان ما باید تبیین، اطلاع‌رسانی و درک حساسیت فعلی باشد.
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: مردم همیشه نشان دادند که از صدر اسلام تاکنون پای اسلام و دین خود ایستادند و تمامی فتنه‌های دشمن را از انقلاب، دفاع مقدس و... خنثی کردند. امیدواریم با الهام گرفتن از عاشورا پیروز این عرصه مردم ایران خواهند بود و لازمه آن شناخت دشمن و کسب آگاهی از فتنه‌های آنان، مهیا شدن برای مقابله با دشمن و عمل به وظیفه است.

عاشورای امسال؛ مبدأ شکست نظام سلطه
لطفی اظهار کرد: انقلاب از عاشورا آغاز شد، اوج انقلاب سال 57 در عاشورا بود، فتنه استکباری در عاشورا اتفاق افتاد و ... امیدواریم عاشورای امسال مبدا و مبنای شکست نظام سلطه و جنگی که بر ما تحمیل کرده است، باشد.
وی گفت: در مراسم گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی نباید رویکرد مردمی مورد غفلت قرار گیرد و جنبه دولتی قلمداد نشود.
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بیان کرد: شرط غلبه بر چالش پیش‌رو همدلی عملی دولت و ملت است. باید ید واحد با همه سلایق باشیم اینجا بحث کیان اسلامی و نظام اسلامی است در این راستا تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی، ارائه کارنامه چهل ساله نظام برآمده از انقلاب اسلامی و احصاء و پاسخ به شبهات در شورا است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: