کد خبر: 3746022
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۹
از سوی زنجیره امید
گروه سلامت ــ 30 کودک نیازمند دارای مشکلات حاد ستون فقرات از سوی مؤسسه زنجیره امید ایران به صورت رایگان مورد عمل جراحی قرار گرفتند.
30 کودک نیازمند تحت عمل جراحی رایگان ستون فقرات قرار گرفتندبه گزارش ایکنا؛ ۳۰ کودک نیازمند دارای مشکلات حاد ستون فقرات به سرپرستی کیوان مزدا به صورت به رایگان مورد عمل جراحی قرار گرفتند.

تیم درمانی مؤسسه خیریه زنجیره امید به سرپرستی کیوان مزدا، متشکل از پزشکان داوطلب فرانسوی و ایرانی و همراهی نورولوژیست تیم «تریف مسری زادا» جراحی‌های بسیار پیچیده ستون فقرات را انجام می‌دهند.

از میان ۷۰ کودک معاینه شده، با توجه به میزان ریسک‌پذیری و امکان حل مشکلات، بیش از ۲۵ نفر تحت عمل جراحی قرار گرفتند.

زنجیره امید ایران از بدو تأسیس در سال ۱۳۸۶ با هدف ارتقای پزشکی فوق تخصصی کودکان تا کنون بیش از ۱۰ هزار و ۶۰۰ کودک و نوجوان که از بیماری‌های حاد ارتوپدی، بیماری‌های قلبی و مشکلات ترمیمی رنج می‌بردند، را درمان کرده است.
 
کاهش میزان قابل توجه مرگ و میر نوزادان بعد از جراحی‌های قلب اطفال از جمله دستاورد‌های این خیریه است. فرایند درمان در این مؤسسه با همکاری پزشکان داوطلب ایرانی و خارجی، مراکز درمانی دانشگاهی، خیرین حقیقی و حقوقی انجام می‌شود.

برای بیماران پس از معرفی از طرف سازمان‌ها، افراد حقیقی و حقوقی و استعلام سطح توانمندی پرداخت هزینه‌های درمان، تشکیل پرونده شده و به صورت رایگان درمان می‌شوند. این مؤسسه از ابتدای تأسیس تا کنون برای اولین بار پنج دستاورد پزشکی فوق تخصصی در عرصه کودکان در کشور داشته است.
 
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: