کد خبر: 3746023
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۱
گروه اجتماعی ـ محدودیت‌های ترافیکی در خیابان‌ها و برخی نقاط شهر اهواز در دهه نخست محرم از امشب 20 شهریورماه اجرا می‌شود.

jvhtd;

‌علی پیریایی، رئیس پلیس راهور اهواز در گفت‌وگو با ایکنا از خوزستان‏‏‏‏‏‎، با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی در خیابان‌ها و برخی نقاط شهر در دهه محرم اظهار کرد: از امشب 20 شهریورماه از ساعت 21 تا ساعت 24 به مدت سه ساعت در شب‌های دهه محرم برخی خیابان‌ها و نقاط شهر جهت برگزاری مراسم مسدود خواهند بود.

وی با اشاره به خیابان‌هایی که در این طرح قرار دارند، افزود: از امشب در تقاطع چهارراه زند، تقاطع ادهم و تقاطع سلمان فارسی محدودیت ترافیکی اعمال می‌شود. در خیابان شریعتی(30 متری) در سه راه طالقانی جنب حسینیه ثارالله و تقاطع سلمان فارسی و چهارراه زند و همچنین در خیابان آزادگان(24 متری) در میدان شهدا و مسیر حرم مطهر علی‌بن مهزیار محدودیت ترافیکی اعمال خواهد شد.

پیریایی اظهار کرد: همچنین در مسیر بین‌الحرمین (ساحلی غربی کیانپارس پشت کتابخانه مرکزی) و مسیر مصلی در بلوار آیت‌الله بهبهانی محدودیت ترافیکی دارد. همچنین در خیابان 4 شرقی کیانپارس، خیابان کمیل و میدان چیتا و میدان پارک در زیتون کارمندی برای تردد وسایل نقلیه محدودیت وجود دارد.

رئیس پلیس راهور اهواز با اشاره به میرهای جایگزین در دهه محرم گفت: در این مدت بلوار آیت‌الله بهبهانی به عنوان مسیر جایگزین برای خیایابان 30 متری، بلوار ساحلی شرقی برای خیابان 24 متری و خیابان اصلی چمران (کیانپارس) به عنوان مسیر جایگزین بین‌الحرمین در نظر گرفته شده است.

وی گفت: با توجه به اینکه در زیتون کارمندی برای میدان چیتا و میدان پارک مسیر جایگزینی وجود ندارد، بلوار پاسداران و خیابان ملی‌راه به عنوان مسیر جایگزین برای تردد اعلام شده است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: