کد خبر: 3746065
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۳
گروه فرهنگی- نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه یاد شهدا در بین جوانان بهترین الگوست، گفت: جوانان و نسل‌های آینده باید از ایثارگری شهدا که با خون خود رقم زدند آگاه باشند.

یاد شهدا بهترین الگوی نسل جوان است

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، آیت‌الله مصطفی علما، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه امروز، 20 شهریورماه در دیدار با خانواده‌های شهیدان «محمد مسعودقاسمی» و «چراغعلی طهماسبی»، گفت: انقلاب اسلامی مرهون خون شهدا و ایثارگری جانبازان و اسراست.
وی افزود: امروز یاد شهیدان در بین جوانان بهترین الگو است و باید خاطرات آنان را در دل‌های جوانان زنده‌تر کنیم.
آیت‌الله علما تصریح کرد: جوانان و نسل‌های آینده باید از ایثار شهدا که با خون خود رقم زدند آگاه باشند و قدر این انقلاب را بدانند و برای حفظ آن هوشیار و بیدار باشند.
امام جمعه کرمانشاه اظهار کرد: خانواده شهدا و ایثارگران بدانند که هیچ یک از فداکاری‌های آنان از بین نرفته و نه تنها نتایج دنیایی بر فرزندان و خانواده آن‌ها دارد بلکه پاداش اصلی نزد خداوند محفوظ و ماندگار است.
یادآور می‌شود، شهید مسعود قاسمی از پایوران ارتش جمهوری اسلامی در سال 65 و در سن 26 سالگی در بمباران جنگنده‌های عراق در محل خدمت خود در کرمانشاه به شهادت رسید، شهید چراغعلی طهماسبی در سال 67 در سن 30 سالگی در یک مانور نظامی در منطقه مرصاد به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: