کد خبر: 3746075
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۳
ویژه ایام محرم انجام می‌شود؛
گروه جلسات و محافل ــ کرسی‌های تلاوت نفحات‌القرآن از هیئات شهر تهران تا کانبرا کشور استرالیا برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا؛ 285 تا 293 امین کرسی‌های تلاوت نفحات‌القرآن از شب اول محرم تا شب هشتم محرم‌الحرام با تلاوت قاریان بین‌المللی و ممتاز مسعود نوری، سیدمحمد کرمانی، مرتضی صابری، رسول تمجید، محمود نوروزی، محمد موسی‌زاده، سعید عبدی، محمدرضا رجبی و متین عشوری در هیئت‌های شهر تهران و شهر کانبرا کشور استرالیا برگزار خواهد شد.
در این کرسی‌ها برگه‌های تدبر و تفسیر آیات میان مستمعان توزیع می‌شود. همچنین به کودکان و نوجوانان حاضر در کرسی فقط به خاطر حضور در مسجد جوایزی اهدا می‌شود.
همچنین طرح حفظ موضوعی، ویژه جوانان و نوجوانان مساجد برگزار می‌شود. به این صورت که دفترچه‌های حفظ موضوعی بین داوطلبان توزیع می‌شود و سپس به صورت هفتگی از میزان پیشرفتشان سؤال می‌شود و در پایان هرفصل به نفرات برتر کمک هزینه سفر مشهد مقدس و جوایز نفیس دیگر اهدا می‌شود.
همچنین پخش زنده کرسی‌ها از‌ طریق نرم افزارهای اینستاگرام در صفحه nafahat.video و برنامه لحظه نگار است که قرآن دوستان می‌توانند با مراجعه به این دو برنامه به صورت زنده از نفحات و نغمات آیات الهی بهره‌مند شوند.
علاقه‌مندان برای دستیابی به تلاوت‌ها و گزارش‌های تصویری این کرسی‌های تلاوت به کانال تلگرامی نفحات‌القرآن به نشانی nafahatalquran @ مراجعه کنند. همچنین مساجدی که خواستار برگزاری این کرسی‌های تلاوت هستند، می‌توانند با شماره ۰۹۱۲۸۰۴۶۸۴۳ روابط عمومی دارالقرآن نفحات‌القرآن تماس بگیرند و برای برگزاری این کرسی‌های تلاوت در مسجد خود اعلام آمادگی کنند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: