کد خبر: 3746098
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۱
در سال تحصیلی 96-97
گروه اجتماعی ــ کارشناس قرآن، عترت و نماز شهرستان اسلام‌آباد غرب از برگزاری بیش از 100 نشست دینی، تربیتی و فرهنگی در سال تحصیلی 96-97 در مدارس این شهرستان خبر داد.

برگزاری بیش از 100 نشست دینی و فرهنگی در مدارس اسلام‌آبادغرب

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، صبح امروز، 20 شهریورماه معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش اسلام‌آبادغرب با حضور در دفتر امام جمعه این شهرستان با حجت‌الاسلام مهری دیدار کرد.
در این دیدار در خصوص حضور ائمه جماعات در مدارس و برگزاری نشست‌های دینی در مدارس بحث و تبادل نظر به عمل آمد.
حسین مرعشی، معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش اسلام‌آبادغرب در این نشست با تقدیر از همکاری ائمه جماعات در سال تحصیلی گذشته به همکاری بین حوزه علمیه و آموزش و پرورش تأکید کرد و گفت: برگزاری هدفمند و کیفی گفتمان‌های دینی و استفاده از افراد مجرب نیاز دانش‌آموزان است.
وی در ادامه با ارائه آماری درخصوص برگزاری نشست‌ها و برنامه‌های دینی و فرهنگی مدارس این شهرستان، افزود: در سال تحصیلی 96-97 قریب به 100 نشست دینی، تربیتی و فرهنگی در مدارس این شهرستان برگزار شد.
مرعشی با اشاره به آمار، روند کار و ارزشیابی از مجموعه فعالیت‌های این اداره، اظهار کرد: ضروری است تا مدیران حوزه علمیه نظرات خود را در اختیار مدیران مدارس و آموزش و پرورش قرار دهند.
یادآور می‌شود، در این نشست نماینده ولی‌فقیه در شهرستان اسلام‌آبادغرب با تقدیر از دستگاه‌های فرهنگی و متولیان امر بر ادامه همکاری با آموزش و پرورش تأکید و خواستار تجدید نظر در برنامه‌ها با استفاده از اساتید و شخصیت‌های عالم، بصیر، اهل فضل و آگاه به مسائل روز شد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: