کد خبر: 3746111
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۲
گروه اجتماعی ــ سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: در راستای اجرای طرح مهر تحصیلی، 3200 بسته لوازم‌التحریر بین دانش‌آموزان نیازمند استان اصفهان توزیع می‌شود.

3000 بسته مهر تحصیلی بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع می‌شود 

به گزارش ایکنا از اصفهان به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت‌الاسلام و المسلمین ولی‌الله روان اظهار کرد: امسال نیز همچون سال‌های گذشته براساس ابلاغ دستورالعمل سازمان اوقاف و امور خیریه اداره کل اوقاف استان اصفهان در راستای اجرای امینانه نیات واقفان نیک اندیش و در قالب طرح مهر تحصیلی 3200 بسته لوازم التحریر را برای یک سال تحصیلی دانش آموزان نیازمند در دو مقطع ابتدایی و متوسطه تهیه کرده است.
وی در ادامه با اشاره به اینکه فقط 10 موقوفه مرتبط با کمک به دانش‌آموزان نیازمند در استان وجود دارد و شاخص ترین این موقوفات شامل؛ موقوفه محمد تقی رزاز در شهر اصفهان، موقوفه فروغی در شهر مبارکه و موقوفه میرزا صفی در نایین است در ادامه اضافه کرد: 500 بسته لوازم التحریر از محل موقوفات منطبق و 2700 بسته نیز از محل جذب مشارکت خیرین و نیکوکاران در مجموع به ارزش 1 میلیارد 732 میلیون 800 هزار ریال تهیه شده است که امسال مشارکت خیرین نیز در این طرح 20 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.
سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان خاطر نشان کرد: این بسته‌ها که شامل؛ کیف، دفتر، جامدادی، خودکار، مداد رنگی و.... است که این اقلام براساس حمایت از تولید ملی از محصولات داخلی و همچنین منطبق با ارزش های اسلامی به صورت یکپارچه توسط معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه تهیه شده است.
ولی الله روان در ادامه یادآور شد: این بسته ها نسبت به مشارکت ادارات اوقاف و امور خیریه هر شهرستان در 20 شهرستان استان اصفهان بین دانش آموزان نیازمندی که قبلا شناسایی شده اند تا قبل از شروع مدارس توزیع می‌شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: