کد خبر: 3746114
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۷
گروه اجتماعی ـ مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه ثارالله(ع) شیراز از اعزام 14 گروه جهادی این ناحیه از سپاه در قالب رزمایش «محمد رسول‌الله(ص)» خبر داد.

به گزارش ایكنا از فارس، قاسم مؤمنی، مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه ثارالله(ع) شیراز امروز، 20 شهریورماه با اشاره به اجرای رزمایش «محمد رسول‌الله(ص)» در نقاط مختلف فارس گفت: این رزمایش در 3 بخش اجرا می‌شود كه بخش اول آن شامل اعزام گروه‌های جهادی است.
وی با تصریح بسیجیان این ناحیه از سپاه نقش مؤثری در اجرا این رزمایش ایفا می‌كنند، افزود:‌ در این راستا 14 گروه جهادی در قالب اردوهای 2 و 7 روزه دانش‌آموزی و محلات از تاریخ 9 تا 29 شهریورماه به مناطق محروم شیراز اعزام می‌شوند.
مؤمنی اظهار كرد: این گروه‌های جهادی به مناطقی نظیر شهرك ركن‌آباد، شهرك میانرود، منطقه ارژن اعزام شده و در عرصه‌های عمرانی نظیر مرمت منازل محرومان، مرمت مساجد، بهسازی مدارس و غیره و همچنین اقدامات فرهنگی، اقتصادی و كارآفرینی را با هدف ایجاد اشتغال در حاشیه شهرها انجام می‌دهند.
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه ثارالله(ع) شیراز با یادآوری اینكه هدف از این رزمایش و انجام چنین اقداماتی ایجاد انسجام، تقویت و وحدت میان مردم و مسئولان است، گفت: علاوه بر این‌ها برنامه‌های آموزشی در جهت بهبود وضعیت سلامت و کارگاه‌های آموزشی و کارآفرینی، بهداشتی و درمانی را با برپایی یک ایستگاه بهداشتی و دو بیمارستان صحرایی در مناطق رکن‌آباد و ارژن اجرا کردیم.
وی با تصریح اینكه همچنین تعدادی سبدهای لوازم التحریر و معیشتی جهت افراد کم برخوردار و محروم تهیه شد، گفت: از اهداف دیگر رزمایش محمد رسول‌الله(ص) 2 ایجاد امید در جامعه نسبت به دستاوردهای انقلاب اسلامی، شور و نشاط در جوانان به ویژه نیروهای بسیجی و یاس و ناامیدی در دل دشمن است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: