کد خبر: 3746131
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۲
گروه سیاسی- فرمانده ناجا با تاکید بر زنده نگه داشتن یاد شهدا، گفت: اقتدار و حقانیت انقلاب اسلامی به سند وجود شهدا متکی است.

حقانیت انقلاب اسلامی به سند وجود شهدا متکی است

به گزارش ایکنا از البرز، سردار حسین اشتری بعدازظهر سه‌شنبه، 20 شهریور در مراسم یادواره ۲۷۰ شهید نیروی انتظامی استان البرز، اظهار کرد: هدف شهدا از ایثار جان، جهاد در راه خدا و قرب الهی بوده و زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا اجر و پاداشی دارد که با هیچ کاری قابل مقایسه نیست.
وی توکل به خدا و جهاد برای رضای خداوند را رمز موفقیت در دوران هشت سال دفاع مقدس دانست و افزود: رزمندگان ما به‌فرمان حضرت امام(ره) برای رضای خدا لبیک گفتند و امام هم به‌جز خدا کسی را نمی‌دیدند.
این مسئول با تاکید بر اینکه رزمندگان اسلام برای امنیت کشور، آرامش ملت و سربلندی ایران جنگیدند، بیان کرد: امروز هم کسانی که به خدا توکل دارند و به نیت امنیت، آبادانی کشور و حفظ و حراست از مرزهای ایران می‌جنگند پیروز میدان نبرد هستند.
وی تصریح کرد: متأسفانه گاهی برخی شایعه می‌کنند افرادی که از حرمین دفاع می‌کنند مبلغی را دریافت کرده‌اند اما مگر این حرف باعقل جور درمی‌آید که این افراد شریف در قبال گرو گذاشتن جانشان چنین درخواست‌هایی را قبول کنند.
فرمانده ناجا در ادامه به برگزاری یادواره شهدا اشاره کرد و گفت: برگزاری یادواره شهدا درس بزرگی به ما می‌دهد، درسی که فراموش نکنیم با داشتن روحیه جهادی، توکل به خدا و توسل به ائمه می‌توانیم به موفقیت برسیم و همه دشواری‌ها را پشت سربگذاریم.
اشتری تصریح کرد: با برگزاری یادواره شهدا راه رزمندگان برای ما دوباره ترسیم می‌شود تا فراموش نکنیم علی رغم القای یاس و ناامیدی از سوی دشمن باید به خداوند توکل کنیم و راه حق و حقیقت را در پیش بگیریم.
فرمانده ناجا در بخش دیگری از سخنان خود به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: ملت ایران باید بداند که ما امتحان خود را پس داده‌ایم و راهی را که حضرت امام(ره) برای ما ترسیم کرده‌است به پیشرفت و آبادانی می‌رسد و مشکلات پیش رو به زودی حل می‌شوند.
این مسئول تاکید کرد: اگر عده‌ای شعار می‌دهند و بر بستر برخی نارضایتی‌ها سوار می‌شوند دلیل نمی‌شود که حقانیت انقلاب اسلامی زیر سؤال برود چون ما راه شهدا را در پیش گرفته‌ایم و انقلاب اسلامی به سند وجود شهدا تکیه کرده است.
اشتری در پایان با تأکید بر اینکه امنیت امروز ما نه‌تنها در منطقه بلکه در دنیا امنیتی مثال زدنی است، گفت: ما در شهرها و روستاهای کشور برای خدمت به مردم آماده هستیم و حافظ جان، مال و ناموس مردم بوده و با تمام وجود به آنان خدمت می‌کنیم و امیدواریم در این مسیر راه شهدای عزیز کشورمان را ادامه داده و شرمنده آن‌ها نشویم.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: