کد خبر: 3746135
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۴
گروه اجتماعی - استاندار آذربایجان غربی بابیان اینکه اسلحه حکومت، اتحاد و همدلی مردم است، گفت: مردم ایران اسلامی با گذشت 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی توانسته اند با اتحاد، توطئه های دشمنان را خنثی سازند.

اسلحه حکومت، اتحاد و همدلی مردم است

به گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی عصر امروز در سومین جلسه شورای اداری استان که با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، بیان کرد: استان آذربایجان غربی جزء 5 استان امن کشور محسوب می شود و زیرساخت های موجود در استان این امنیت پایدار را ایجاد کرده است.

وی ادامه داد: استان به دلیل توسعه‌نیافتگی و محرومیت‌های مستمر در میانگین درآمد سرانه از بسیاری از استان‌های کشور پایین‌تر بوده و در جایگاه ۲۷ کشور قرار دارد.

شهریاری افزود: دشمن همواره به دنبال وارد کردن ضربات سنگین به کشور بوده که اگر در این امر به موفقیت دست یابند، هیچ فردی در کشور در آرامش به سر نخواهد برد.

وی تصریح کرد: امروز با وجود مشکلات بسیار، موضوعاتی همچون تجزیه طلبی که آرزوی دشمنان این نظام است بیش از پیش رونق خواهد گرفت که در نهایت چنین موضوعاتی امنیت مردم کشور را در معرض خطر قرار خواهد داد.

استاندار آذربایجان غربی بااشاره به اینکه در نظر داریم استان را به عنوان پایلوت در دولت الکترونیک معرفی کنیم، اظهار کرد: اقدامات صورت گرفته در این راستا سبب دلگرمی بیشتر مردم نسبت به نظام، انقلاب و دولت می گردد.

وی بابیان اینکه اسلحه حکومت، اتحاد و همدلی مردم است، گفت: مردم ایران اسلامی با گذشت 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی توانسته اند با اتحاد، توطئه های دشمنان را خنثی سازند.

شهریاری یادآور شد: طی سال جاری 882 میلیارد تومان در قالب 872 طرح در هفته دولت در استان آذربایجان غربی افتتاح شده و دولت تلاش‌های فراوانی در استان انجام می‌دهد ولی با این حال همچنان عقب ماندگی‌های بسیاری در استان محسوس است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: