کد خبر: 3746175
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۶
آیت‌الله میرعمادی:
گروه اجتماعی ـ نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان فقرزدایی را از اهداف اهل‌ بیت(ع) و از تأکیدات قرآن‌ کریم دانست و افزود: مأموریت کمیته امداد در راستای اهداف قرآن است.

ماموریت کمیته امداد در راستای اهداف قرآن است

به گزارش ایکنا از لرستان، آیت‌الله سیداحمد میرعمادی، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه خرم‎آباد، شامگاه سه‌شنبه، ۲۰ شهریور در دیدار با رئیس کمیته امداد کشور ضمن تسلیت ماه محرم، اظهارکرد: سیدپرویز فتاح در دوران تصدیگری کمیته امداد تاکنون چهار سفر به لرستان داشته است که نشان‌دهنده توجه ایشان به استان لرستان است.
وی با اشاره به تلاش‌های مجموعه امداد در لرستان، خاطرنشان کرد: با نگاهی به ماموریت امداد می‌توان فهمید که ماموریت امداد در راستای اهداف قرآن و اهل‌ بیت(ع) است.
آیت‌الله میرعمادی فقرزدایی و برقراری عدالت را اهداف اهل‌بیت(ع) دانست و افزود: از این جهت که کار امداد در راستای اهداف قرآن و اهل‌بیت است تقدس دارد.
نماینده ولی‌فقیه در لرستان با ذکر این مطلب که با توجه به شرایط امروز و جنگ اقتصادی و فضایی که به وجود آمده مسئولیت امداد سنگین‌تر شده است، اضافه کرد: در شرایط کنونی تنها قشری که به آن‌ها فشار وارد می‌شود مددجویان است.
امام جمعه خرم‌آباد با تاکید بر ضرورت برنامه‌ریزی جدید در مجموعه امداد در شرایط کنونی، ادامه داد: دشمن به دنبال این است که قشر محروم را به‌واسطه ایجاد نارضایتی از شرایط اقتصادی نطام جدا کند.
وی با تاکید بر افزایش حضور امداد در اشتغال و خودکفایی استان، تصریح کرد: در لرستان صنعت مهمی وجود ندارد و از سوی دیگر مراکز اشتغال‌زایی پردرآمد نداریم که نتیجه آن بیکاری و مشکلات در این استان فراوان است.
آیت‌الله میرعمادی با ذکر این مطلب که کمیته امداد با ایجاد اشتغال کوچک می‌تواند به توسعه استان کمک کند، اظهارکرد: تاثیرگذاری اشتغال کوچک در استان بیشتر است.
نماینده ولی‌فقیه در لرستان با ذکر این مطلب که زکات استان رشد خوبی داشته است، استقبال مردم از زکات را به دلیل تشکیل کمیته‌های تخصصی زکات دانست و افزود: اگر خوب و بابرنامه عمل کنیم مردم استقبال می‌کنند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: