کد خبر: 3746176
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۲
گروه اجتماعی ـ رئیس کمیته امداد با اشاره به افزایش سقف تسهیلات اشتغالزایی روستایی مددجویان کمیته امداد، اظهار کرد: لازمه کار در امداد روحیه جهادی توأم با مدیریت انقلابی است.

روحیه جهادی توام با مدیریت انقلابی؛ لازمه کار در امداد

به گزارش ایکنا از لرستان، سبدپرویز فتاح، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور شامگاه سه‌شنبه، ۲۰ شهریور در دیدار با آیت‌الله میرعمادی، نماینده ولی‌فقیه در استان ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان، اظهارکرد: مردم لرستان به وفاداری به امام حسین(ع) شهره هستند.
وی ضمن تشکر از حمایت‌های نماینده ولی‌فقیه در استان از مجموعه امداد، افزود: آیت‌الله میرعمادی بارها در جلسات مختلف از حریم کمیته امداد دفاع کرده است.
فتاح با ذکر این مطلب که نگاه نماینده ولی‌فقیه در استان به مسئله زکات، انفاق مردم و رسیدگی به محرومان، حوزه امداد را تقویت می‌کند، اظهارکرد: مشارکت مردم لرستان در حوزه‌های در پنج ماهه نخست سال جاری نسبت به مشابه سال قبل ۷۷ درصد رشد داشته که این نشان‌دهنده موقعیت‌شناسی و وفاداری مردم این استان است.
رئیس کمیته امداد کشور با ذکر این مطلب که از کمیته امداد همواره به لرستان عنایت ویزه‌ای داشته و خواهد داشت، تصریح کرد: تا پایان شهریورماه به همه افراد تحت پوشش امداد بُن‌کالا داده می‌شود.
وی رسیدگی دقیق و مدبرانه به امورات مددجویان را از ضروریات و اولویت‌های اصلی این نهاد حمایتی برشمرد و گفت: هر چند که رشد تورم جلوتر از رسیدگی‌هاست اما باید رسیدگی‌ها را بیشتر کنیم.
فتاح با اشاره به وضعیت اشتغال مددجویان لرستان، خاطرنشان کرد: تا پایان سال‌جاری ۸۰۰ واحد مسکن روستایی توسط سپاه پاسداران برای مددجویان لرستانی ساخته می‌شود این در حالی‌است که تمام منابع این طرح غیردولتی و آماده است.
رئیس کمیته امداد سفر به دو شهرستان کوهدشت و پلدختر را از برنامه‌های سفر سه روزه خود به لرستان عنوان کرد و گفت: در این سفر نیز امتیاراتی برای این دو شهرستان در نطر گرفته خواهد شد.
وی با اشاره به این‌که کمیته امداد در این شرایط حساس همراه مردم است، تصریح کرد: همراهی محموعه امداد با مردم مورد تاکید مقام معظم رهبری است.
فتاح به رشد صددرصدی اعتبارات تسهیلات اشتعالزایی روستایی مددجویان اشاره و گفت: سقف وام روستایی از ۲۰ به ۵۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرده است.
وی روحیه جهادی و مدیریت انقلابی را لازمه کار در امداد دانست و افزود: در شرایط کنونی مجموعه کارکنان امداد علم جهاد و خدمت به مردم را در دست بگیرند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: