کد خبر: 3746181
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۶
گروه فرهنگی ـ فیلم مستند عروس بلوط در بخش مسابقه اصلی اولین جشنواره ملی فیلم دریچه، موفق به دریافت تندیس بهترین کارگردانی و تندیس بهترین تصویربرداری شد.

«عروس بلوط» تندیس بهترین کارگردانی را گرفت

به گزارش ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، به‌ نقل از روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، فیلم مستند عروس بلوط به نویسندگی و کارگردانی رضا دانش‌پژوه در بخش مسابقه اصلی اولین جشنواره ملی فیلم دریچه، موفق به دریافت تندیس بهترین کارگردانی و تندیس بهترین تصویربرداری شد.
جشنواره فیلم دریچه به همت خانه فرهنگ و هنر، معماری تهران و دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران برگزار شده و فیلم مستند عروس بلوط روایت زندگی پیردختری بوده که به خاطر خرافات کسی حاضر به ازدواج با او نشده است.
عروس بلوط پیش‌از این در جشنواره منطقه‌ای فیلم کهگیلویه موفق به دریافت تندیس بهترین کارگردانی فیلم مستند شد، این فیلم هم‌اکنون در بخش مسابقه جشنواره فیلم 11 تهران حضور دارد که در آبان‌ماه برگزار می‌شود.
فیلم مستند عروس بلوط نویسنده و کارگردان و تصویربردار رضا دانش‌پژوه، بازیگری منیژه امیری، عکاسی اسحاق روشن رو، مدیر تولید قدرت الله سلیمانی‌فر و محصول انجمن سینمای جوان یاسوج موفق به دریافت تندیس بهترین کارگردانی و تندیس بهترین تصویربرداری شد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: