کد خبر: 3746215
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۴
گروه فرهنگی ــ مؤسسه فرهنگی ـ هنری فرهنگ عاشورای دزفول به‌مناسبت ایام محرم فهرست آثار طرح نذر کتاب خود را برای استفاده علاقه‌مندان منتشر کرده است.

تخفیف ویژه مؤسسه فرهنگ عاشورا برای علاقه‌مندان کتب عاشورایی

به گزارش ایکنا از خوزستان، مؤسسه فرهنگی ـ هنری فرهنگ عاشورای دزفول به مناسبت ایام محرم طرح نذر کتاب را برای علاقه‌مندان اجرا کرده است.

عموم مردم می‌توانند با مراجعه یا تماس با این مؤسسه از این طرح استفاده و کتاب‌هایی با محتوای غنی و مبلغی مناسب تهیه کنند. محصولات این طرح شامل آثار زیر است:

مجموعه کتاب «روز دهم»(هر جلد از این مجموعه حاوی موضوعاتی از سخنرانی‌های محقق عاشورایی دکتر محمدرضا سنگری است که پس از ویرایش، مستندسازی و تأیید وی به چاپ رسیده است) قیمت این مجموعه سه جلدی 13 هزار تومان است.

5 لوح فشرده با موضوعات مختلف عاشورایی هر لوح به یک موضوع اختصاص دارد و هر موضوع شامل بیش از 10 سخنرانی است: عناوین این موضوعات عبارتند از: امام حسین(ع)، اصحاب امام حسین(ع)، زنان و جوانان، چهره های منفی و بی توفیق کربلا، وقایع کربلا.

127 سخنرانی در دو لوح فشرده و شامل موضوعاتی چون اربعین حسینی، اشک وسیله است نه مقصد، پاداش یاران امام حسین(ع) پیام‌های تربیتی امام حسین(ع) زیبایی در کربلا، بهترین‌ها در کربلا، حضرت علی اصغر(ع)، حضرت زینب(س) است. قیمت این مجموعه با تخفیف ویژه طرح نذر کتاب 12 هزار تومان است.

کتاب «همسفر با کاروان؛ ماجرای حرکت کاروان از مکه تا کربلا» ویژه نوجوانان با تخفیف ویژه طرح نذر کتاب 3500 تومان و کتاب «پسران امام حسین(ع)» با زبانی ساده و بسیار کوتاه و تصاویری جذاب برای کودکان به دو زبان فارسی و انگلیسی  با تخفیف ویژه نذر کتاب 3500 تومان است.

کتاب «ستارگان منظومه عاشورا» عنوان دیگر از محصولات این مؤسسه فرهنگی است؛ این کتاب براساس کتاب آینه داران آفتاب اثر محمدرضا سنگری نوشته شده است و به معرفی شهدای کربلا می‌پردازد. در این کتاب هر یک از یاران در یک یا دو صفحه و با زبانی ساده و روان و در عین حال ادبیاتی زبیا به خوانند معرفی می‌شود.

کتاب برای استفاده عموم و برای جوانان و نوجوانان بسیار مناسب است. قیمت این کتاب با تخفیف نذر کتاب 3200 تومان است.

کتاب «نامه‌های امام حسین(ع)» کاری از پژوهشگران مؤسسه فرهنگی هنری فرهنگ عاشورا دزفول است که با قیمت 6500 تومان عرضه می‌شود. در این کتاب با 25 نامه از امام حسین(ع) آشنا خواهید شد که در دوران مختلف زندگی حضرت سیدالشهدا(ع) و به مناسبت های گوناگون نگاشته شده است.

 مجموعه شش جلدی «عاشورانگاران» که موضوع آن مباحث ارائه شده توسط سنگری در جلسات مرجع شناسی کتب عاشورایی است؛ قیمت این مجموعه شش جلدی در طرح نذر کتاب 12 هزار تومان است. کتاب دیگر «پرسش تشنگی» است کاری از مؤسسه عاشورای دزفول که به شیوه‌ای کاملا مستند و علمی به پرسش‌های مهم شما در این حوزه پاسخ می‌گوید. قیمت این کتاب با تخفیف ویژه نذر کتاب 8 هزار تومان است.

 علاقه مندان برای آشنایی بیشتر با این مؤسسه به پایگاه اینترنتی این مؤسسه به نشانی http://www.roozedahom.com/ مراجعه کنند و یا جهت تهیه این آثار به نشانی مؤسسه واقع در کتابخانه علامه مخبردزفولی، طبقه دوم مراجعه یا با شماره ۴۲۴۲۷۷۷ تماس حاصل کنند.

کانال «روز دهم» مؤسسه فرهنگی هنری عاشورا در پیام‌رسان‌های سروش و ایتا به آدرس roozedahom10@ نیز راه‌اندازی شده است و علاقه‌مندان می‌توانند با عضویت در این کانال از فعالیت‌های موسسه مطلع شوند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: